Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Blackpool 2-3 Manchester United (25.01.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #30
Re: PL: Blackpool 2-3 Manchester United (25.01.2010)
:shock: dawno United nie wywołało u mnie takich emocji jak podczas dzisiejszego spotkania. Z piekła do nieba- tak można krótko podsumować to co się dzisiaj wydarzyło. O pierwszej połowie należy jak najszybciej zapomnieć- wręcz tragiczna w naszym wykonaniu, nic nie wychodziło, a gospodarze czuli się bardzo pewnie i z bezwzględnością wykorzystywali naszą nieporadność. Z niecierpliwością zarówno ja jak i pewnie sami piłkarze oczekiwali na przerwę, po której nie mogło być już gorzej a musiało być lepiej. Co prawda po cichu myślałem że się uda te 3 punkty wygarnąć Blackpool ale jako bardziej realny scenariusz przewidywałem kolejny remis... a tutaj proszę jaka zmiana: od razu widać było inne nastawienie i wolę walki i co jak co ale walki to nikt nam nie może odmówić- sprężyć się to my potrafimy jak mało kto, za to wielkie brawa.
Odnośnie zawodników to za pochwałę zasługuje zdecydowanie Berbatow, za kolejne trafienia, Bułgar w 2 połowie niemal kompletnie niewidoczny, ale na szczęście w odpowiednim momencie był gdzie trzeba i zrobił co do niego należało.
Giggs- jest nieoceniony, brak mi już określeń by powiedzieć ile dla nas znaczy i jak wielkim jest piłkarzem. Składam mu wielki hołd. Niech mu Krzysio Ibisz podeśle swój eliksir młodości.
Złoty chłopak Hernandez- piekielnie szybki, szukający piłki, aktywny, niedający odpocząć obrońcom i przede wszystkim skuteczny. Jak na razie znakomicie sprawdza się jako joker. Ciekawe jakby to wyglądało jakby grywał od początku?
Rafael po raz kolejny pokazał, że prawa strona obrony należy do niego, skuteczny w defensywie i aktywny z przodu. Mam nadzieję że szybko wróci do gry i nic poważnego mu się nie stalo.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
25-01-2011 23:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Blackpool 2-3 Manchester United (25.01.2010) - Lukas - 25-01-2011 23:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości