Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Blackpool 2-3 Manchester United (25.01.2010)
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #32
Re: PL: Blackpool 2-3 Manchester United (25.01.2010)
United tylko nam przypomniało jakie emocję są w stanie wywołać <rotfl> Wczorajszy mecz na pewno będzie jednym z bardziej zapamiętanych z tego sezonu. Bardzo ważne dla nas 3 pkt. Wydawało się, że wczoraj na pierwszą połowę wyszedł 1 skład, a na drugą 2 skład. "Suszarka" Fergiego znowu podziałała i możemy się cieszyć z wygranej na wyjeździe. Po pierwszej połowie liczyłem na zmianę gry w drugiej i na remis, a po cichu marzyłem o 3:2 dla nas :-D Udało się i to pokazuje jak wielkiemu Teamowi mamy przyjemność kibicować. Takie mecze jak wczoraj bardzo skutecznie przymykają usta oponentów piszących, że mamy tylko "fuksy" że pomaga nam sędzia itd itp Teraz już ich głosów nie widać. Napiszą coś typu "ale fart" ale to przez zazdrość <jupi> Wielki szacunek ode mnie dla kibiców mandarynek, nie tylko za stroje, ale za to jak żegnali znoszonego na noszach Rafaela. Blackpool ma świetnych kibiców i życzę im jak najlepiej.Tacy kibice podnoszą poziom kultury w lidze. Mogę tylko na koniec powiedzieć, że takich kibiców mogę życzyć wszystkim zespołom :!:

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
26-01-2011 08:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Blackpool 2-3 Manchester United (25.01.2010) - Janczar - 26-01-2011 08:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości