Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Blackpool 2-3 Manchester United (25.01.2010)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #37
Re: PL: Blackpool 2-3 Manchester United (25.01.2010)
Janczar napisał(a):a karnego na pewno być nie powinno.

A według mnie powinien być.Oczywiście to jest piłka, takie decyzje się zdarzają i mam to gdzieś, tak samo jak nie rozpaczałem nad błędami sędziego po meczu z Birmingham.Ale dla mnie był karny, Rafael rozpędzony wpadł w zawodnika Blackpool, nie był to atak w piłkę, a co miał zrobić zawodnik atakujący? Biegł przed siebie, a Rafcio mu zabiegł droge... :roll:
Poza tym brawa dla Fergusona, bo w drugiej połowie naprawił to co zjebał w pierwszej.Czyli przeszedł z 4-5-1 na 4-4-2 z Giggsem na skrzydle, a potem zmienił tragicznego Rooney'a, zostawiając jeszcze zmiane na później, która bardzo sie przydała.

Janczar napisał(a):Wczorajszy mecz na pewno będzie jednym z bardziej zapamiętanych z tego sezonu.

Dokładnie, właśnie dla takich meczów jest sie kibicem.Oby takie emocje (pozytywne) towarzyszyły nam po rozpoczęciu fazy pucharowej Ligi Mistrzów.Bo jestem bardzo ciekawe naszej postawy w tych rozgrywkach.W lidze idziemy po majstra, ale w Europie...zobaczymy Smile

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
26-01-2011 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Blackpool 2-3 Manchester United (25.01.2010) - Ruuuuuuuuuud - 26-01-2011 12:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości