Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Blackpool 2-3 Manchester United (25.01.2010)
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #41
Re: PL: Blackpool 2-3 Manchester United (25.01.2010)
O pierwszej połowie nie ma co pisać, bo wszyscy zagrali żenująco i naprawdę słabo oglądało się poczynania naszych piłkarzy. Na szczęście w przerwie Ferguson poszedł po rozum do głowy i zmienił słabego Gibsona na Giggsa i przestawił nasz zespół na ustawienie 4-4-2( już w połowie pierwszej to zrobił, tyle tylko, że wtedy Gibson wylądował na skrzydle) i od razu nasza gra wyglądała lepiej. Gdyby SAF zdecydowałby się na grę dwoma napastnikami oraz na nominalnego skrzydłowego, podejrzewam, że nie przeżywalibyśmy niepotrzebnego stresu.

W drugiej połowie szczególnie na wyróżnienie zasłużył Berbatov oraz Giggs. Obaj to dla mnie gracze meczu. Wejście Walijczyka pozytywnie odmieniło naszą grę. To samo dotyczy Hernandeza, który ma niesamowity instynkt strzelecki. Nie wykorzystał swojej pierwszej sytuacji sam na sam z Kingstonem przy stanie 2:0 dla gospodarzy i wtedy pomyślałem sobie, że dzisiaj już nic nie ugramy, niech ten mecz się w końcu skończy.

Jednak to, co później zrobili nasi gracze, było niesamowite. Cóż za come back :!: Wielkie słowa uznania za drugą połowę meczu.

P.S. Powoli mam dość Rooney'a grającego w pierwszym składzie. Albo Wayne zaciśnie zęby i weźmie się w końcu naprawdę za siebie i zacznie strzelać gole, albo niech SAF posadzi go na ławie i wpuści tryskającego energią i zdobywającego gole Hernandeza. Wczoraj Meksykanim więcej zrobił przez pół godziny gry niż Anglik przez ok. 65 minut.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
26-01-2011 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Blackpool 2-3 Manchester United (25.01.2010) - Jaroldz - 26-01-2011 19:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości