Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Southampton 1-2 Manchester United (29.01.2011)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #30
Re: FA: Southampton 1-2 Manchester United (29.01.2011)
No cóż, kiedy było trzeba, to spieliśmy poślady (a właściwie rezerwowi), bo tak to gra wyglądała katastrofalnie. Po raz kolejny, gdy młodzi/niegrający regularnie dostają szansę, to tak naprawdę nie robią nic, aby się pokazać. Nie chce mi się bardziej w tym zagłębiać, ale martwi ten brak ambicji, albo też strach przed wzięciem odpowiedzialności, jak kto woli.

Nie chce mi się dziś bawić w oceny, więc tylko wnioski. A mianowicie, albo wyślijmy tego Obera to psychologa, albo się z nim pożegnajmy. Sam się nie nauczy radzić z presją, brać odpowiedzialności za piłkę, zespół. Bo kiedy już się odważy, poczuje pewnie, to wygląda to fajnie. Jednak jeśli ma się to nie zmienić, to go sprzedajmy, bo długimi fragmentami najzwyczajniej denerwuje. Dalej, pisałem o tym już w SB, ale Chicha grający od pierwszych minut strasznie przypomina mi Owena za najlepszych lat. Długimi fragmentami niewidoczny, potem wyrasta spod ziemi i ładuje bramę/bramki. Za to Chicha zmiennik, to Ole, tyle Wink

Generalnie na +: Fabio, Andres, Owen, i nie będzie ten Chicha. Reszta raczej słabo, rezerwowi fajnie rozruszali grę. No nic, najważniejszy awans.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-01-2011 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Southampton 1-2 Manchester United (29.01.2011) - RedLucas - 29-01-2011 22:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 51 gości