Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-1 Aston Villa (01.02.2011)
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #18
Re: PL: Manchester United 3-1 Aston Villa (01.02.2011)
Dla mnie mecz, który po raz kolejny udowadnia, że Panowie idą na mistrza. Zarówno styl jak i wynik absolutnie mnie zadowala na dzień dzisiejszy. Pokuszę się też o oceny poszczególnych zawodników:

van der Sar - asysta, poza tym miał do wyłapania raczej łatwe strzały i dośrodkowania, przy bramce bez szans - [7.0]

O`Shea - dobrze, że Young nie jest "przyklejony" do lewej flanki, bo mogłoby być nieciekawie, ale jeżeli o tym zapomnimy to bardzo fajny występ, nawet pozwalał sobie na odrobinę finezji w ataku a to u Johna nieprędko ponownie zobaczymy Wink - [7.0]
Vidic - w obronie jak zwykle skała, która uratowała nam kilka groźnych akcji AV, no i ta bramka, której nie powstydziłby się najlepszy napastnik - [7.5]
Ferdinand - imo mógł przeciąć podanie do Benta przy bramce - [6.5]
Evra - kilka ładnych wejść to u niego standard, oprócz tego w porządku w obronie - [7.0]

Nani - ja naprawdę nie jestem do niego uprzedzony, ale on mnie irytuje kilkoma nawykami boiskowymi, wczoraj dorzucił ładną asystę to z niego trochę zejdę - [7.0]
Fletcher - bardziej widoczny niż jego zmiennik, wczorajszy jubilat bardzo fajnie uzupełniał się z Carrickiem - [7.0]
Carrick - solidny występ, ale już nie szalał w obronie jak w innych meczach, bo i pomoc Aston Villi lepsza - [6.5]
Giggs - kilka fantastycznych podań prostopadłych, do tego te rajdy - [7.5]

Rooney - dwie bramki plus asysta, przełom? Oby.. - [8.5]
Berbatov - wczoraj starał się, ale niewiele mu wychodziło - [6.5]

Anderson - jakiś niewidoczny, jednak jakieś tam dobre podania i odbiory zaliczył - [6.5]
02-02-2011 07:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 3-1 Aston Villa (01.02.2011) - allfanmu - 02-02-2011 07:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości