Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-1 Aston Villa (01.02.2011)
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #23
Re: PL: Manchester United 3-1 Aston Villa (01.02.2011)
Mecz wygrany i to w całkiem ładnym stylu ale znalazło by się jeszcze kilka rzeczy, który można poprawić:
- jak na mój gust to AV miała za dużo swobody w środku pola. Liczyłem, że skoro gramy na Old Trafford to my będziemy dominować w rozgrywaniu piłki a tymczasem przeciwnicy dosyć swobodnie wymieniali podania w środku pola. Boję się, że jeżeli damy taką swobodę groźniejszemu rywalowi to może się to źle skończyć.
- pomimo asysty i tego, że dużo mu wychodziło denerwowała mnie gra Naniego, który szczególnie w drugiej połowie zaczął grać strasznie samolubnie. Rozumiem, że nie ma sensu wchodzić z piłką do bramki ale miałem wrażenie, że Portugalczyk najchętniej kończyłby strzałem każdą swoją akcję.

Żeby nie było, że tylko narzekam po wygranym meczu to trzeba przyznać, że świetnie prezentowały się nasze skrzydła. Szczególnie lewe, gdzie poza Ryanem(który jest zresztą ostatnio w świetnej formie) bardzo dobrze w ofensywie pokazywał się Evra. Obrona zagrała tradycyjnie na wysokim poziomie(chociaż przy stracie bramki zachowali się jakby pierwszy raz wybiegli razem na boisko). W końcu należyty poziom zaprezentował Rooney i myślę, że tak na prawdę nie ma się czym zachwycać bo tego powinniśmy od niego po prostu wymagać. Skoro już w zeszłym sezonie pokazał na co go stać i został w United pobierając gwiazdorską pensję to musi udowadniać, że rzeczywiście jest taką gwiazdą.
02-02-2011 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 3-1 Aston Villa (01.02.2011) - Sirius - 02-02-2011 11:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości