Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-1 Aston Villa (01.02.2011)
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #24
Re: PL: Manchester United 3-1 Aston Villa (01.02.2011)
Przez wczorajsze działanie streamów nie pokuszę się o indywidualne oceny dla zawodników, bo przez pewne momenty w meczu, latałem po różnych stronach w poszukiwaniu lepszych linków do transmisji, więc nie mógłbym miarodajnie ocenić wczorajszych występów naszych graczy.

Wyróżnić chciałby jednak kilku piłkarzy. Będzie to Giggs, który wczoraj rozegrał bardzo dobre zawody. Mając takiego piłkarza w składzie to wielkie szczęście. Pod nieobecność Parka, to głównie na nim opiera się nasza gra lewą stroną. Martwi mnie tylko to, że wczoraj Ryan rozegrał cały mecz. Czyżby w sobotę z Wolves miał nie zagrać, bądź znów miał wejść w drugiej połowie :?: Przecież SAF mógł go spokojnie zdjąć przy stanie 3:1 dla nas.

W końcu świetne zawody zwieńczone dwoma golami zaliczył Rooney. Na taki występ czekałem od dawna w jego wykonaniu. Teraz niech podtrzyma tą passę jak najdłużej, bo jego forma będzie decydująca w drugiej części sezonu.

Trzeci piłkarz, którego chciałbym pochwalić, to Nani. W końcu wczoraj miał udane wrzutki w pole karne, a ta asysta przy golu na 2:0 to po prostu klasa światowa. Rooney'owi pozostało tylko dołożyć nogę. Brawo :!:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
02-02-2011 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 3-1 Aston Villa (01.02.2011) - Jaroldz - 02-02-2011 13:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości