Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pośmiejmy się z przeciwników
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #531
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
Nie wiem czy było...:
Cytat:Piłkarz reprezentacji Norwegii John Carew, chwaląc się w mediach wytatuowanym na szyi napisem, wywołał śmiech wśród czytelników, którzy odkryli błąd, zmieniający znaczenie sentencji z "moje życie to moje reguły" na "moje życie to moje menstruacje".

Dziennik Verdens Gang, który pierwszy wydrukował ogromne zdjęcie szyi piłkarza z wytatuowanym napisem po francusku, po interwencji czytelników oczekujących wyjaśnienia sprawy zwrócił się o pomoc do ekspertów językowych.

Doktor filologii francuskiej na uniwersytecie w Oslo Christine Meklemberg Salvesen po obejrzeniu tatuażu zareagowała śmiechem i wyjaśniła: "tutaj jest ewidentny błąd, ponieważ akcent widoczny nad jedną z liter posiada błędny kierunek i zmienia diametralnie treść z poważnej na żenującą".

Podobnie wyrazili się wszyscy pytani eksperci, łącznie z rektorem szkoły francuskiej w Oslo.

Carew nie chciał skomentować "odkrycia" i powiedział tylko, że jest to jego prywatna sprawa.

źródło: http://www.sport.pl/pilka/1,64946,908280...bicow.html

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
11-02-2011 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Nowe ManCity - radzio - 05-09-2008, 13:28
Re: Pośmiejmy się z przeciwników - R.A.B. - 05-05-2009, 22:19
Re: Pośmiejmy się z przeciwników - R.A.B. - 16-05-2009, 19:19
Liverpool FC <3 :D - radzio - 20-10-2009, 12:36
Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Breakthru - 11-02-2011 14:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości