Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot fanów Manchesteru United
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #11
Re: Zlot fanów Manchesteru United
Kisia92 napisał(a):Może i masz rację, ale ja w to nie wierze. By stowarzyszenie w moim imieniu coś załatwiało, mimo że nie jestem z nimi powiązana.

Kisiu droga, zauważ, że jak się załatwia nocleg w jakimś ośrodku to nie mówi się, że w pokoju xx będzie nocować Jan Kowalski o nr PESEL takim i siakim. Wtedy się wynajmuje xx miejsc i osoba, która wynajęła organizuje resztę sama. Przecież gdyby jakaś strona zorganizowała zjazd na własną rękę to też ktoś musiałby zebrać zaliczki, deklaracje, wybrać się do ośrodka wynająć miejsca zapłacić zaliczkę etc.

Dlaczego najlepiej żeby zrobiło to Stowarzyszenie? Odpowiedź jest prosta - bo po to ono chyba powstało.

Mam tylko nadzieję, że jak już Stowarzyszenie MUSC zrobi taki zjazd kibiców (a to zapewne kwestia czasu) to żeby osoby spoza stowarzyszenia także mogli się wybrać na taki zjazd. Problem organizacyjny to żaden a jak osoby spoza towarzyszenia będą mogli porozmawiać z osobami, które już w nim są to może się też zdecydują.

Kisia jak są wycieczki klasowe to też nic nie załatwiasz Tongue więc imo to podobny przykład z tą różnicą, że tu masz klasę a tu masz kibiców Tongue.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
14-06-2008 18:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Zlot fanów Manchesteru United - radzio - 14-06-2008 18:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości