Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
brayoz Offline
brayoz.pro
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #298
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Niestety w kadrze United znajduje się co najmniej kilka takich nazwisk.

- Owen Hargreaves - tutaj wielka szkoda, bo za czasów gry w Bayernie pokazywał, że potrafi co nieco zdziałać w środku pola, jednak te nieustanne kontuzje nie pozwalają na pokazanie czegokolwiek z jego strony. Moim zdaniem nie ma po co przedłużać z nim kontraktu.

- Michael Owen - gdzieś przeczytałem, że Owen był nazbyt mocno eksploatowany za młodu - nie wypada mi się z tym nie zgodzić. Ponadto określenie "człowiek szkło" pasuje do niego jak ulał (niestety). Myślę, że SAF powinien pozwolić mu odejść, gdyż jest Berba, Rooney, Hernandez, wróci Macheda, z którym ja osobiście wiąże duże nadzieje.

- Gabriel Obertan - posty poprzedników, podpisuję się pod tym obiema rękami.

- Bebe - wiem, że to dopiero początki, ale Bebe zalicza regres z każdym spotkaniem, które widzę. Jestem zdania, że to pierwszy tak duży transferowy błąd sztabu i SAF'a od kilku sezonów. 7 mln drogą nie chodzi.

- Tomasz Kuszczak - nie prezentuje moim zdaniem aż tak wysokich umiejętności, aby być ostoją bramki United

- Anderson - to będzie jego bodajże czwarty sezon na wyspach, a z tego co widzę, nie prezentuje nic szczególnego. Do tego statystyka jego strzelonych bramek wydaje mi się aż niesamowita.

Ponadto mam jakieś dziwne przeczucie, że większość naszych młodych, wypożyczonych graczy także szybko pożegna się z Old Trafford.
20-02-2011 12:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - brayoz - 20-02-2011 12:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości