Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #299
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Po części się z Tobą zgadzam ale niektórych z tych zawodników nie powinniśmy się za łatwo pozbywać.

W pełni zgadzam się co do Owena- wobec liczby posiadanych napastników nie odczujemy za bardzo jego braku. Poza wymienionymi powyżej jest jeszcze Welbeck, na którego liczę chyba nawet bardziej niż na Machede.

Sytuacja Kuszczaka zależy od tego czy ściągniemy jeszcze kogoś latem na bramkę. Ostatnie mecze pokazują, że Ferguson stawia na Lindegaarda i to w sumie zrozumiałe, że daję się zaprezentować zawodnikowi ,który właśnie przyszedł do klubu. Tomek cały czas powtarza, że nawet same treningi w takim klubie jak United dają mu więcej niż gra w średniaku ale zmieniając klub, na taki w którym grałby regularnie mógłby chociażby postarać się o powrót do reprezentacji.

Z wymienionych zawodników najbardziej szkoda mi Hargreavsa bo polubiłem go od razu jak do nas dołączył ale chyba najsłuszniejsza była by decyzja o emeryturze chociaż byłbym bardzo zadowolony gdyby jeszcze u nas rzeczywiście pograł na dobrym poziomie.

Nie skreślałbym tak szybko Bebe i Andersona. Pierwszy jest u nas dopiero pół roku niech więc jeszcze dostanie przynajmniej te dwa pełne sezony tak jak Obertan. Drugi natomiast moim zdaniem zupełnie bezpodstawnie umieszczony w tym towarzystwie. Potrafi pokazać się z dobrej strony- szczególnie teraz gdy kiepsko u nas z formą pomocników, poza tym podpisał nowy kontrakt.

Zgadzam się też co do Obertana- chyba jedyne pozytywne aspekty jego gry, które sobie teraz przypominam to fajny drybling w meczu LM z Wolsburgiem i jedną bramkę z tego sezonu.

Ja z kolei obstawiałbym odejście Browna, co nie za bardzo mi się podoba. W tym sezonie występuje bardzo rzadko, stale pojawiają się plotki o zainteresowaniu jego osobą no i nawet bez niego nasza obrona prezentuje się bardzo dobrze.

Ale się rozpisałem <gafa>
20-02-2011 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - Sirius - 20-02-2011 13:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości