Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Wigan Athletic - Manchester United (26.02.2011)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #17
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (26.02.2011)
Ehh...znowu coś mi się powaliło z godziną meczu a i dodatkowo pewne inne okoliczności nie pozwoliły mi niestety obejrzeć dzisiejszego spotkania.

Przed meczem stawiałem na minimalne nasze zwycięstwo- tak w granicach 1-0 czy 2-1, głównie z racji naszej dyspozycji na wyjazdach w tym sezonie ale chłopaki sprawili mi miłą niespodziankę i wygrali wysoko. Zaskoczył mnie nieco skład, bo byłem przekonany, że wyjdziemy standardowym 442 z Roo i Berbą z przodu a tutaj proszę Chicharito (kolejna niespodzianka, ale dobrze że dostał szansę bo zwyczajnie mu się należała) i trzeba przyznać, że Javier po raz kolejny znakomicie wykorzystał fakt gry w pierwszym zespole. Brawa dla niego!

Można by rzecz, że Wigan bardzo nam leży i regularnie odprawiamy ich z bagażem bramek i że generalnie ta drużyna nie stanowi dla nas kłopotu, ale oglądając obszerny skrót z tego meczu i czytając wasze posty, trzeba sobie jasno powiedzieć, że gdyby nie świetna dyspozycja Edwina, to nie byłoby tak różowo...

Mecz na pewno dobrze wpłynął na morale drużyny co jest szczególnie istotne bo przed nami szalenie istotne spotkanie z Chelsea. Mam w związku z tym pytanie do tych co mecz oglądali: jak zapatrują się spotkanie ze smerfami po tym co dzisiaj zobaczyli? czy z taką grą możemy osiągnąć dobry rezultat? Czy ktoś bardziej optymistycznie będzie podchodził do najbliższego pojedynku po tym meczu aniżeli po potyczce z Marsylią?

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
26-02-2011 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (26.02.2011) - Lukas - 26-02-2011 22:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości