Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Wigan Athletic - Manchester United (26.02.2011)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #27
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (26.02.2011)
Od razu mówię, że widziałem tylko drugą połówkę, która IMO była niezła. Dlatego o meczu wielce wypowiadać się nie będę, ale chciałem o paru innych kwestiach napisać.

ZasadKG napisał(a):W tym sezonie zwycięstwa zapewniają nam tylko przebłyski indywidualnych geniuszy (zawodników takich jak Nani, Berba, Chicha i raz Rooney).

A czy przypadkiem nie o to chodzi w tej grze? W ogóle naszła mnie taka myśl, że ta nasza momentami brzydko wyglądająca gra jest spowodowana decyzją Fergusona. Może Szkot wyszedł z założenia, że od tego sezonu stawiamy na efektywność, a nie efektowność. I dlatego tak często oddajemy inicjatywę rywalom, nie próbujemy za wszelką cenę za każdym razem wciskać rywalom 5,6 bramek, nawet gdy mamy ich na widelcu. Nie mam pojęcia z czego to wynika, ale nie jest tak, że my tym składem personalnym nie potrafimy grać naprawdę zajebistych spotkań z silnymi rywalami, bo potrafimy! A mimo to nie zawsze na to się decydujemy.

Co do Rooneya. Nawet w tej niezłej drugiej połówce był po prostu słaby :/ Niby jest asysta, gol, ale ciągle wygląda to słabo. Niby na każdym kroku podkreśla, że chce, że mu zależy, ale sory nie widać tego. Bo jak inaczej wytłumaczyć to, że mija już kolejny miesiąc po kontuzji, a on dalej nie popracował nad koordynacją, dynamiką, które niegdyś były jego mocną stroną. Teraz Roo jest potwornie ociężały, mało zwrotny. Gdyby chciał, by sobie walnął jakiś cykl treningowy poprawiający koordynacje, a tu nic z tego, nic się nie zmienia.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-02-2011 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (26.02.2011) - RedLucas - 27-02-2011 14:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości