Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Wigan Athletic - Manchester United (26.02.2011)
Johnny99 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #30
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (26.02.2011)
daniel napisał(a):A tak zrobił sobie MMA wpierdalając chłopaczkowi łokieć w okolice skroni :?

Chłopaczek się po prostu na niego nadział. Rooney co najwyżej nie próbował panować nad rączkami i dlatego sędzia odgwizdał jego przewinienie (co sam poszkodowany uznał za całkowicie satysfakcjonujące go rozwiązanie - no, chyba, że po prostu zamierzał się odegrać później :twisted: ). Gdyby nie ten łokieć, zapewne puściłby grę.

Cytat:Nie wiem za bardzo jak można tłumaczyć to buractwo, zresztą Roo od jakiegoś czasu puszczają nerwy wynikające zapewne z frustracji (bodajże ostatnio w meczu FA Cup z Southampton, równie bez sensu wszedł chłopu nogą w nery).

To, że Roo zdarzają się buractwa (nie tylko na boisku), to ja doskonale wiem. Ale to jeszcze nie znaczy, że trzeba po nim jechać za coś, czego nie zrobił.

"When the seagulls follow the trawler, it's because they think sardines will be thrown into the sea." Eric Cantona
28-02-2011 08:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (26.02.2011) - Johnny99 - 28-02-2011 08:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 36 gości