Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Wigan Athletic - Manchester United (26.02.2011)
Johnny99 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #52
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (26.02.2011)
Niektórzy fani (za każdym razem podkreślając, że, oczywiście, oni również są za ukaraniem Rooneya - żeby nie wyjść na heretyków i oszołomów) próbują rozpowszechniać inny incydent, tym razem z udziałem Caldwella i Evry, o którym w mediach ani widu, ani słychu. Ale nawet nie na to chciałem zwrócić uwagę, bardziej zainteresował mnie jeden z komentarzy pod tym klipem: Frankly the way you're trying to go about justifying Rooney's assault (yes, you are) is disgusting, and you really should take a look at your priorities in life when you're defending an assault committed by a man who hires prostitutes despite earning £200k a week. Sam bym tego lepiej nie streścił: jeśli ktoś próbuje w jakikolwiek sposób usprawiedliwiać Rooneya, tego dziwkarza i chuligana, to jest po prostu złym człowiekiem i nie ma żadnego znaczenia, co faktycznie zrobił on, jakiś tam Caldwell czy ktokolwiek inny. Właśnie się zorientowałem, że nie ma już sensu rozmowa o tym, co się NAPRAWDĘ stało, powtórne oglądanie tego momentu itp. To jest nieważne, ważne, że nareszcie możemy dokonać linczu na Wrogu Publicznym Nr 1. I nie życzymy sobie, by ktoś nam w tym przeszkadzał. Sorry, mnie w to nie wciągniecie. Kończę temat ze swojej strony. Powtórzę tylko, że to, jak ta atmosfera odbije się na postawie naszej drużyny w walce o potrójną koronę będzie już tylko naszym problemem - nasi rywale tylko na to czekają.

"When the seagulls follow the trawler, it's because they think sardines will be thrown into the sea." Eric Cantona
28-02-2011 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (26.02.2011) - Johnny99 - 28-02-2011 17:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości