Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Liverpool 3-1 Manchester United (06.03.2011)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3
Re: PL: Liverpool - Manchester United (06.03.2011)
Nie mamy wyjścia, musimy to spotkanie wygrać. Zakładając, że Arsenal wygra zaległe spotkania nasza przewaga nad nimi będzie wynosiła zaledwie jedno oczko. Mam nadzieję, że w niedziele nasi pokażą piłkarską złość bo porażce z Chelsea.
Problemy zdrowotne i zawieszenia naszych zawodników z pewnością zadania nam nie ułatwiają. Nie ma jednak co narzekać, po to mamy szeroką kadrę by radzić sobie w takich sytuacjach.

Edwin
Rafael - Smalling - Brown - Evra
Nani - Scholes/Fletcher - Carrick - Giggs
Rooney - Berbatov

Mecz z Chelsea, a raczej jego pierwsza połowa pokazała, że wcale nie musimy grać z tymi najlepszymi systemem 4-5-1, także liczę, że podobnie jak we wtorek zagramy 4-4-2.
Co do obsady bramki to oczywiście nie ma żadnych wątpliwości.
Jeśli zaś chodzi o obronę to niestety mamy bardzo wąskie pole manewru. W meczu z The Blues brakło nam, szczególnie w drugiej połowie ofensywnych wejść prawego obrońcy, także liczę, że SAF w końcu zdecyduje się posłać do boju Rafałka. Jeśli chodzi o parę to stoperów to chyba innej możliwości niż Smalling - Brown nie mamy. Na lewej stronie mam nadzieję zagra Evra, oby kontuzja odniesiona we wtorek nie była zbyt groźna.
W środku pola para Scholes - Carrick. Może i Paul formą na kolana nie powala, jednak to najlepsze co mamy w środku. Rudy w meczu z Chelsea zszedł w drugiej połowie, także nie widzę żadnych przeciwwskazań. O Michaela się nie boję, ostatnio gra naprawdę dobrze. Na skrzydłach Nani i Giggs - tu podobnie jak w obronie nie mamy innych możliwości.
W ataku Rooney i Berbatov. Mam nadzieję, że SAF w końcu da pograć Bułgarowi, bo śmieszny jest fakt, że najlepszy strzelec ligi, ostatnio ciągle przesiaduje na ławce. Liczę bardzo na Bułgara, jednak obawiam się, że ciągłe przesiadywanie na ławce mogło mieć zły wpływ na jego formę. Jego partnerem Rooney. Chicharito niech zasiądzie na ławce i gdy będzie taka potrzeba to wejdzie w drugiej połowie i zrobi co trzeba.

Liczę na 3 punkty i mam nadzieję, że po tym spotkaniu nie wydłuży się lista niedostępnych zawodników.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
03-03-2011 16:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Liverpool - Manchester United (06.03.2011) - Foster - 03-03-2011 16:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości