Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Liverpool 3-1 Manchester United (06.03.2011)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #7
Re: PL: Liverpool - Manchester United (06.03.2011)
Przed nami kolejne spotkanie w ramach PL i po raz kolejny czeka nas ciężki i trudny mecz na wyjeździe. Tym razem nie będzie to zwykły mecz o 3 punkty, bo pojedynki z Liverpoolem nigdy nie są wyłącznie o punkty przewidziane w regulaminie. Tu chodzi o siłę i prestiż i choć oba kluby dzieli spora różnica punktowa to dzisiejszy mecz będzie bardzo zacięty. Mierzą się dwa najbardziej utytułowane zespoły w Anglii i każdy piłkarz zrobi wszystko co w jego mocy by nie zejść z boiska pokonanym.

W chwili obecnej mamy 3 punkty przewagi nad drugim zespołem i teoretycznie możemy sobie pozwolić na porażkę, ale sezon jest jeszcze długi i warto do końca budować swoją przewagę zwłaszcza, że już w tym sezonie straciliśmy zdecydowanie za dużo ważnych punktów w spotkaniach w których powinniśmy odnieść zwycięstwa, dlatego nie możemy dzisiaj przegrać, powiem więcej, chcę zwycięstwa i liczę że tak się dzisiaj stanie.

Odnośnie składu to nie mamy zbyt wielu możliwości jeśli chodzi o obronę, ale myślę że wyjdziemy Rafael-Smalling-Brown-Evra. Nie wiem jaki wariant Ferguson dzisiaj zastosuje 442 czy 433 z jednym Roo z przodu, czy może będzie partnerował mu Berbatow- dobrze byłoby zobaczyć wreszcie Bułgara nieco dłużej, żeby nie zapomniał jak się gra a kto wie może znowu pokusi się o taki wyczyn jak wtedy gdy ostatnio graliśmy z L'poolem <niesforny>

Mecz z Chelsea co prawda przegraliśmy ale mimo to pokazaliśmy kawał dobrej gry i to dość optymistycznie nastawia mnie przed tym spotkaniem. Stawiam 2-1 dla nas.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
06-03-2011 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Liverpool - Manchester United (06.03.2011) - Lukas - 06-03-2011 12:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości