Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Liverpool 3-1 Manchester United (06.03.2011)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #35
Re: PL: Liverpool - Manchester United (06.03.2011)
matys napisał(a):To se czekaj, bo nikt nie pisał, że jest zajebiście.

Pisał.

rav10 napisał(a):to się przerzuć na Barcę.
[

<hahaha>

Mubinio ma 100 % racji.Miałem o tym pisać, ale mnie wyręczył.Dziura między pomocą, a obroną :arrow: Wystarczy jedno podanie i już środek pola jest minięty.O dziwo, najlepiej dzisiaj zagrał Carrick oraz niezawodny Javier.Kolejna sprawa o której pisał Mubinio to Suarez, który robił co chciał z naszymi obroncami.My mamy co najwyżej Naniego, ale on też w tym dwóch bardzo ważnych meczach nie pokazał za wiele.Dzisiaj w dodatku nie dograł całego spotkania.
Jeszcze 3 rzecz, która najbardziej mnie boli.To nasza postawal, ok graliśmy do końca i strzeliliśmy tą honorową bramke, ale tutaj można było walczyć o cos więcej.Chelsea potrafiła się spiąć i z nami wygrać, Liverpool to samo, zapieprzał po boisku i stwarzał sobie sytuacje.Nasi grają tak samo, czy jest remis czy przegrywamy dwoma bramkami.Bo już przyjąłbym spokojnie tę porażke tak samo jak te z Chelsea gdyby było widać, że oni chcą.A tutaj nie było widać różnicy w naszej postawie.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
06-03-2011 17:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Liverpool - Manchester United (06.03.2011) - Ruuuuuuuuuud - 06-03-2011 17:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości