Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Liverpool 3-1 Manchester United (06.03.2011)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #49
Re: PL: Liverpool - Manchester United (06.03.2011)
Każda porażka boli, porażka z Liverpoolem boli jeszcze bardziej a zasłużona porażka z Scousersami boli i wkurwia niemiłosiernie.

Niestety ale dzisiaj nie zasłużyliśmy na żadną zdobycz punktową. Po tym co widziałem w ostatnim meczu z Chelsea myślałem, że w spotkaniu na Anfield zanotujemy progres i zagramy jeszcze lepiej. Głupie, indywidualne błędy w obronie były główną przyczyną dzisiejszej porażki, brak Vidica był aż nadto widoczny tak samo jak przerwa Browna- za dużo było niedokładności i braku zrozumienia (Suarez przy pierwszym golu zrobił z nimi co chciał), ale żeby być sprawiedliwym trzeba przyznać, że w ofensywie też nie mieliśmy zbyt wielu argumentów- niewidoczny Giggs, Nani, słaby Roo i jeden Berbatow głodny gry i starający coś zdziałać to zdecydowanie za mało. A Liverpool zagrał bardzo dobrze: agresywnie, wysoko atakując naszych zawodników, grali szybciej, dokładniej no i mieli dzisiaj świetnie dysponowanego Sueareza.

Ciężko pisać o tym meczu bez towarzyszących mi obecnie emocji, ale te emocje wywołane są nie tyle przez wynik co przez to, że w wyniku starcia Carraghera z Nanim (za co Anglik otrzymał tylko żółtko) nasz zawodnik musiał na noszach opuścić boisko i możliwie że wypadnie z gry na dłuższy czas Sad To zdecydowanie najgorsze co nam się podczas tego meczu przytrafiło. Poza tym mieliśmy kolejny mecz z rzędu arbiter nie potrafi przeprowadzić całego meczu bez popełnienia błędów.

Przegraliśmy 2 kolejne cholernie ważne spotkania na wyjazdach z silnymi drużynami i trzeba się podnieść. Teraz wszystko leży w naszych rękach, mam nadzieję, że pokażemy odpowiedni charakter i udowodnimy że na tytuł zasługujemy ale musimy wygrywać z takimi drużynami jak Chelsea czy Liverpool.

PS Ten burak Carragher będzie się smażył w piekle za ten faul.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
06-03-2011 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Liverpool - Manchester United (06.03.2011) - Lukas - 06-03-2011 20:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości