Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Liverpool 3-1 Manchester United (06.03.2011)
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #52
Re: PL: Liverpool - Manchester United (06.03.2011)
Ta porażka z LFC mnie mniej boli, gdyż spodziewałem się tego, że wyjedziemy z Anfield z niczym. Pisałem wcześniej, że nie mamy po co jechać na Stamford Brudge i do Liverpoolu i niestety się to potwierdziło. Miejmy nadzieję, że do meczu z Arsnalem w maju odskoczymy Kanonierom chociaż na cztery punkty, bo z Emirates Stadium także nie przewiduję dla nas punktów. Jeśli na wyjazdach wygraliśmy tylko z takimi potęgami, jak Stoke, West Brom czy Blackpool i Wigan, to o czym my rozmawiamy.

Nie wygraliśmy na wyjeździe z żadną klasową drużyną. Z City był remis, z Tottenhamem też, od Chelsea jak zawsze dostaliśmy wpierdol. Nawet słaby Liverpool nas pokonał.

Myślałem, że nic nie będzie gorszego od porażki z nimi na Old Trafford 1-4, ale wczoraj to była kompromitacja na całej linii. Oni nas zjedli, stłamsili, upokorzyli. Wyglądaliśmy jak jakaś podrzędna drużynka, a nie lider Premiership :!:

Nie ma co zwalać winy na sędziego, bo nawet gdyby LFC grali w dziewięciu, to i tak pewnie by wygrali.

Jedyne co mnie mega wkurwiło, to brak czerwonej kartki dla tego chuja Carraghera. Szkoda, że któryś z naszych mu nie oddał w dalszej fazie meczu. Na przykład Rooney mógłby mu tak zajebać z łokcia, jak temu kolesiowi z Wigan. Jedynie brawa dla Rafaela. On pokazał jedynie diabelski charakter.

Oceny:

Edwin- słabo, 4/10

Rafael- słabo, ale brawa za ten wślizg, 4/10
Smalling- słabo, 3/10
Brown- tragedia, 2/10
Evra, słabo, 4/10

Nani- do czasu kontuzji grał bardzo słabo, 3/10
Scholes- słabo, 3/10
Carrick- słabo, 4/10
Giggs- słabo, 3/10

Rooney- słabo, 3/10
Berbatov- słabo, 3/10

Zmiany:

Hernandez- przeciętnie, brawo za bramkę, 5/10
Fletcher- za krótko grał, brak oceny
O'Shea- słabo, 3/10

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
07-03-2011 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Liverpool - Manchester United (06.03.2011) - Jaroldz - 07-03-2011 11:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości