Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 2-0 Arsenal FC (12.03.2011)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #22
Re: FA: Manchester United - Arsenal FC (12.03.2011)
Większość widziała moją reakcję po ujrzeniu składu na ten mecz i nie powiem, że z optymizmem, ale z nadzieją wybierałem się przed telewizor. Tymczasem ujrzeliśmy dzisiaj, jak braki techniczne można nadrobić ogromnym zaangażowaniem. Jestem mega dumny z tego, jak dziś nasi zawodnicy walczyli o każdy metr boiska. Naprawdę coś pięknego takim składem ograć podstawowe zestawienie Arse. W dodatku to nam zaprocentuje w lidze.

Dziś bez ocen, tylko co nieco o poniektórych. VDS! W dupie mam, czy on chce kończyć, ma grać dalej i już! MOTM. Poza tym bardzo fajnie Gibson, po raz kolejny. Parę razy świetne balansy ciałem, czego wcześniej nie widziałem. Do tego rozsądna, dokładna gra. Fajnie wyglądała ta gra na pamięć Rafaela i Fabio. Fajnie poradzili sobie na skrzydłach. Mam nadzieję, że ten drugi znów się nie połamał. Fajnie też Roo, Chcicha, generalnie udany mecz.

No i na koniec Antek! :* Świetnie, że wrócił. Szczerze, spodziewałem się słabszego powrotu, pozytywnie zaskoczył. Jeszcze trochę bojaźliwie, ale to zrozumiałe.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
12-03-2011 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester United - Arsenal FC (12.03.2011) - RedLucas - 12-03-2011 20:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości