Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 2-0 Arsenal FC (12.03.2011)
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #41
Re: FA: Manchester United 2-0 Arsenal FC (12.03.2011)
Mubinio napisał(a):
Kwas napisał(a):Gibson słabo. Chłopak w pierwszej połowie nie widoczny, nie brał udziału w grze. W drugiej trochę lepiej, ale spodziewałem się czegoś więcej, myślałem o przejęciu roli lidera, jakby to nie zabrzmiało, środka pola w naszym zespole, a tu lipa.

o_O Rozumiem, że jak zagra tak jak Xavi z Realem, to wtedy ktoś napisze: "Gibson dziś nieźle, ale bez fajerwerków."

Nie najlepszy przykład. Xavi to inny świat, Gibson nigdy nie zbliży się do jego poziomu. Zresztą wczoraj Darron nic wielkiego nie pokazał...

Co do meczu to na pochwałę zasługuje obrona i oczywiście nasz golkiper. Jak wyciągnął ten strzał Nasriego z końcówki I połowy, to Ja tego ogarnąć nie mogę. Nie wiedziałem że 40 letni człowiek może mieć taki refleks. Szacun 8-) Linia pomocy budziła wiele kontrowersji, ale tragedii nie było. W zasadzie ani AFC, ani My nie zdominowaliśmy tej części boiska. O'shea i Darron niczym się nie wyróżnili specjalnym, ale eksperyment się udał i dobrze Wink Bracia na skrzydłach sobie nieźle poczynali, a akacja bramkowa pokazuje że kilka lat gry ze sobą procentuje. Bardzo dobre zrozumienie Brazylijczyków, szkoda że Fabio zagrał tylko 45 minut. Ale, ale... jest nasz Antoś! Spodziewałem się że wejdzie może na 5-10 minut, i to już przy kilkubramkowej zaliczce, a tutaj dostał całe 45 minut. I jak na gracza po kontuzji zagrał całkiem, całkiem. Jak się dośrodkowuje to nie zapomniał, co dobrze wróży na przyszłość. Jestem bardzo zadowolony z tego powrotu. W przodzie również fajnie, chociaż Javier musi popracować nad przyjęciem piłki, bo czasami mu odskakuje na kilka metrów. Ale zastawianie się to on ma opanowane dobrze. Roo również z meczu na mecz coraz lepiej wygląda. Bramka może nie najwyższych lotów, ale gol to gol. Poza tym dobre dogranie przy pierwszej bramce do Javiera.

Ogólnie dobry meczyk, krytycy SAFa posypują głowę popiołem po tym co pisali po ogłoszeniu składu. Ja zawsze naszemu trenerowi ufałem, więc i tym razem wiedziałem że ma jakiś pomysł na to spotkanie. Teraz trzeba odskoczyć AFC w lidze, i powoli świętować 19. tytuł Wink
13-03-2011 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester United 2-0 Arsenal FC (12.03.2011) - Jaceks_21 - 13-03-2011 12:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości