Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Ham 2-4 Manchester United (02.04.2011)
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #14
Re: PL: West Ham - Manchester United (02.04.2011; 13:45)
Rzuciło mi się w oczy, że Smalling i Vidic jakby sobie dzisiaj przeszkadzali i jakby żaden nie wiedział po której stronie ma być ustawiony. Wystarczy popatrzeć na drugiego karnego - Vidic fauluje z prawej strony, a jego drugie przewinienie za które dostał żółć było z lewej. Nic dziwnego, że raz wydarł mordę na Chrisa, bo naprawdę do pewnego momentu ich współpraca wyglądała koszmarnie.

Dziwny ten mecz. z 2-0 na 2-4, 6 goli, 3 z karnych, dawno czegoś podobnego nie oglądałem. Na sędziego nie ma co narzekać, a jeszcze trzeba się cieszyć, że Nemanja nie wyleciał, bo ewidentnie na to zasłużył, a to mogłoby nas dobić. Evra też się nie popisał. W ogóle Francuz w tym sezonie jest cieniem samego siebie. Jakiś taki nieskoncentrowany jest.

Kuszczak - 6 - Raz czy dwa zadrżałem przy jego interwencjach.

Fabio - 7 - Ciekawy jest ten chłopak, nad grą obronną i dośrodkowaniami musi jeszcze popracować, ale zapędza się do przodu z dobrym skutkiem.
Smalling - 6,5 - Lepszy od Vidica, ale naliczyłem jego 2 przerzuty, z czego aż 2 wylądowały w trybunach. Aktywny pod bramką Greena.
Vidic - 5,5 - Chujowo.
Evra - 5 - jw.

Valencia - 7,5 - Stwarzał ciągłe zagrożenie.
Carrick - 6 - Nie porwał mnie dzisiaj.
Gibson - 6 - Widoczny. Nie panikował i spokojnie podawał. Powinien strzelić gola, ale jebnął jakby mu jakiś kibic z ósmego rzędu matkę wyzwał.
Park - 6,5 - Poprawnie, waleczny jak zwykle, być może tego u nas brakowało.

Giggs - 6 - Zdrowie godne pozazdroszczenia. Czasem za bardzo kombinował.
Rooney - 8,5 - Wszędzie go było pełno, potrafił dać nam psychologicznego kopa. Dobry prognostyk przed ostatnią prostą.

Hernandez - 6,5 - Sympatycznie. Znów znalazł się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie.
Berbatow - 6 - Po raz kolejny jego technika mnie zadziwiła. Widać było po nim świeżość i chęć do gry.
Nani - bez oceny -

Wygraliśmy bardzo trudny wyjazd, udowodniliśmy, że jak się chce, to jednak można. Kolejny wspaniały comeback do kolekcji. Brawo!

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
02-04-2011 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: West Ham - Manchester United (02.04.2011; 13:45) - Szymcio - 02-04-2011 15:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości