Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Ham 2-4 Manchester United (02.04.2011)
Peneros Offline
Member
***

Liczba postów: 114
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #26
Re: PL: West Ham - Manchester United (02.04.2011; 13:45)
2 karne, cóż.. Zdarza się. Wkurzeni zawodnicy, 44% gry na połowie przeciwnika do połowy. 0 strzelonych bramek i magiczna rozmowa Fergusona w szatni z zawodnikami. Z Rooneyem zapewne pogadał na osobności. Rezultat magicznego Fergiego? Hat trick Rooneya i dobra zmiana w postaci Chicharito który napędził wszystkich. Jako osoba oglądająca cały ten spektakl, byłem pewny że Ferguson ma tajne zagrywki i karty którymi mógłby zmieść każdego. Do tego fakt, że już od początku kombinował i w rezultacie Kuszczak na bramce, a wypoczęty Edwin przyjedzie pograć z Chelsea (nie było go nawet na ławce). Co do oceny poszczególnych zawodników, to raczej każdy zrobił swoje. Po grze Vidica przypomniał mi się De jong w jakimś meczu co omal został by usunięty z boiska ale mimo to faulował dalej i pozostał na nim do końca. Mecz w wykonaniu Fabio bardzo spokojny, opanowany i pewny. Co do samego bohatera, w pierwszej połowie Rooney nie biegał nic, nie przejmował się stratą dwóch bramek i nie obchodził go ten mecz. Po rozmowie.. No cóż, nie muszę raczej opowiadać jaki był rezultat. Postawienie na dwóch napastników to najlepsze co mógł zrobić, nie chciał zakopać się w polu karnym z niepewnym Evrą, tylko chciał atakować nawet mimo to, że mógł stracić więcej bramek. Tutaj chylę czoło Fergiemu, bo nie każdy miał by dosłownie jaja żeby posunąć się do takiej heroicznej decyzji. Tomek, raczej dobry mecz bo karne mało kto by wyciągnął. Przy pierwszym się pomylił, a przy drugim zabrakło mu doświadczenia. Co do meczu, tutaj była pokazana czarna magia Fergusona i lekcja pod tytułem "Jak z trybun wygrywać przegrane mecze".
02-04-2011 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: West Ham - Manchester United (02.04.2011; 13:45) - Peneros - 02-04-2011 21:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości