Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Ham 2-4 Manchester United (02.04.2011)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #30
Re: PL: West Ham - Manchester United (02.04.2011; 13:45)
Z jednej strony ciężko nie być zadowolonym gdy widzi się tak grające United i to na stadionie rywala. Jednak gdy widzi się tak dziecinne błędy w obronie to po prostu może trafić szlag. WHU miało chyba 3 akcje z czego padły 2 bramki, no ludzie...
Bardzo ważne zwycięstwo, brawo za wole walki. Dziś zespół po raz kolejny pokazał, że ma jaja. Arsenal i Chelsea tracą punkty, także tym bardziej należy się cieszyć z tego wyniku.

Kuszczak - dwie niepewne interwencje na przedpolu. Mimo, że puścił dwie bramki to praktycznie bezrobotny

Fabio - bardzo fajnie. Z tyłu bez jakiś większych błędów, ładnie szarpał do przodu. I co ważne, zagrał od początku do końca, bez kontuzji.
Smalling - na swoim dobrym poziomie.
Vidic - tragedia... powinien sędziemu kupić 0,7 za to, że nie wywalił go z boiska.
Evra - nie wiem co się z nim dzieje, ale jak tak dalej pójdzie to będziemy musieli szukać kogoś na lewą obronę

Valencia - nie mam słów. Facet jest niesamowity. Aż trudno uwierzyć w to, że ledwo co wrócił po takiej koszmarnej kontuzji.
Gibson - widać progres co bardzo cieszy. Nie traci głupio piłek, coraz śmielej sobie poczyna (długie piłki), oby tak dalej. Tylko strzały koszmarne...
Carrick - jeden z najrówniej grających zawodników. Poniżej pewnego poziomu ostatnio nie schodzi. Odważniej do przodu dziś zagrał.
Giggs - w porządku. Bardzo fajnie zagrał na lewej obronie.

Park - jak zawsze bardzo walecznie. Widać, że trochę w piłkę nie grał, jednak z każdym meczem zapewne będzie coraz lepiej.

Rooney - trochę na niego narzekałem w czasie meczu, ale swoje zrobił i chwała mu za to. Brawo.

Chicharito - nie daje spokoju obrońcom. Czy gra od początku, czy wchodzi w drugiej połowie strzela i to najważniejsze. Brawo.
Berbatov - bardzo dobra zmiana. Kilka super akcji w jego stylu, jednak bura za zmarnowanie genialnej sytuacji.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
02-04-2011 21:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: West Ham - Manchester United (02.04.2011; 13:45) - Foster - 02-04-2011 21:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości