Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #322
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Od kiedy Carrick jest DMem? Tak samo Sandro czy Song. Typowych DMów jest już mało, z ligi na szybko ciężko kogoś wymienić. Klasycznymi przykładami byliby Makalele którego wymieniłeś czy też Lassana Diarra. Z naszych zawodników najbliżej jest chyba Hargo do tej pozycji. Na pomocników takich jak Carrick media ukuły słówko "box-to-box".

Scholes jest "ofensywnie nastawionym" CMem? On już od dawna gra jako deep-lying playmaker. I niestety Scholesa nie zastąpimy, jedynym zawodnikiem na chwilę obecna który miałby szansę go zastąpić jest Xavi. Na a szanse ściągnięcia go są wiadomo jakie.

Ja chce żeby odszedł Owen. Jest Rooney i Chicha a zmieniać ich powinni Berba i Welbeck. Owen grałby tylko kiedy byłaby niesamowita plaga kontuzji wśród napastników a wtedy i on pewnie byłby niedostępny. Nawet jeśli odszedłby Berbatov to wrócić może Macheda jako 4 napastnik.

Reszta mi pasuje raczej. W Ando już nie bardzo wierzę ale jeśli SAF ma jeszcze jakieś nadzieje to niech zostanie. Kuszczak sam musi podjąć decyzję - imho wszystko zależy od tego czy sprowadzimy tego De Geę czy nie (ja myślę, ze jednak nie i Tomek zostanie). Z Hargo jest ciężka sprawa, ja już nie wierzę w jego powró ale to powinna byc decyzja jego i sztabu medycznego czy dać mu jeszcze szansę, czy też zmienić kontrakt albo pożegnać się. Z tym, ze tego ostatniego bym nie chciał bo było by to bardzo chujowe w stosunku do Hargo.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
06-04-2011 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - Lasq - 06-04-2011 15:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości