Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #326
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Carrick z pewnością nie zaliczyłbym do grona typowy DM-ów. Dla mnie typowy DM to zawodnik, który tylko skupia się na odbiorze i praktycznie nie ma nic wspólnego z rozgrywaniem akcji. A jak wiemy w przypadku Michała tak nie jest, także dla mnie jest to cofnięty rozgrywający. Podobnie zresztą jak Scholes, tylko z tą różnicą, że młodszy Anglik gra zajebiście w defensywie.
Box to box to zawodnik, który biega tam i z powrotem i z pewnością do tego grona można zaliczyć Anderson czy Fletcher.

Jeśli ktoś po dotychczasowych spotkaniach w tym sezonie nadal twierdzi, że Carrick jest słaby i należy go sprzedać, to już naprawdę nie wiem co musiałby on prezentować, żeby zadowolić tych którzy tak uważają. Założę się, że jak w jego miejsce przyszedłby zawodnik zakupiony za 30 mln i grałby dokładnie tak samo jak Michał to z zewsząd byłoby słychać pochwały. No ale, że to jest Carrick to jest jak jest. Przykre to, ale niestety prawdziwe...

Do odstrzału po sezonie Owen, Kuszczak (w przypadku transferu nowego GK), Obertan, Hargo (pewnie koniec kariery Sad Sad). Pozbyłbym się też Andersona, no ale nie wierzę w jego odejście. Dopiero co przedłużył kontrakt a SAF wciąż w niego wierzy. Szkoda, dzięki temu taki Gibson i Cleverley otrzymałby w przyszłym sezonie więcej szans na pokazanie swoich umiejętności.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
06-04-2011 18:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - Foster - 06-04-2011 18:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości