Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Fulham (09.04.2011)
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #20
Re: PL: Manchester United - Fulham (09.04.2011; 16.00)
Mecz dobry w naszym wkonaniu , parę akcji świetnych . Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Anderson , chłopak wraca po kontuzji i gra bardzo dobry mecz , strzały (jeden skiksował ,ale można mu wybaczyć), piłki na raz , długie podania , dobry występ Andersona . Również dobrze zagrał Evra ,który prawie przez cały ten sezon wydawał się być bardzo zmęczony , a dziś zagrał na bardzo wysokim poziomie. Z obrony podobał mi się jeszcze występ Smallinga , który dominował przy stałych fragmentach , gdzie wyskakiwał wyżej niż obrońcy Fullham i udawało mu się jeszcze strzelić , w obronie też bezbłędny . Valencia i Nani są świetni , oboje zagrali na bardzo wysokim poziomie , co cieszy , zastanawia mnie tylko kto zagra w meczu z Chelsea , bo Valencia aż tylu meczy pod rząd chyba nie wytrzyma. Berbatov to klasa sama w sobie , bardzo dobry mecz w którym udało mu się powiększyć dorobek strzelecki . Reszta piłkarzy również dobrze .

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
09-04-2011 17:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Fulham (09.04.2011; 16.00) - kojot - 09-04-2011 17:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości