Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Fulham (09.04.2011)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #26
Re: PL: Manchester United - Fulham (09.04.2011; 16.00)
Dobre zawody w naszym wykonaniu, przede wszystkim pierwsza połowa. W drugiej można było spodziewać się takiej gry. Wynik był pewny, przed nami jeszcze sporo arcyważnych spotkań, więc nie ma sensu dawać z siebie 100% przez 90 minut. Generalnie, aż miło patrzeć na nasze dzisiejsze skrzydła. A to lewe, a to prawe. Naprawdę mamy tu ogromną moc.

Kuszczak - jeden błąd, poza tym dobrze.

Oszej - jak to Oszej.
Smalling - nie schodzi poniżej pewnego, dobrego poziomu.
Vidić - chyba ciut gorszy, niż Chris.
Pat - mógł się dziś podobać. Sporo ważnych wejść, parę razy również dał się ograć, ale na pewno dużo lepiej, niż ostatnio.

Valencia - nieprawdopodobne :shock:
Scholes - czasem lepiej, czasem gorzej, ogólnie średnio.
Gibson - było już lepiej.
Anderson - naprawdę fajnie, ale momentami irytuje ten jego brak dokładności. Jakoś chyba pod koniec meczu miał sytuację, że nic tylko posłać piłkę w szeroki "tunel" do Berbatowa i co? Oczywiście zagrał za mocno. Nie wiem, czy on się za bardzo podpala, jak już wpadnie na pomysł zagrania dobrej piłki i z podnietki jest niedokładny. Nie mam pojęcia. A gdyby to stało na dobrym poziomie, stałby się ważnym ogniwem tego zespołu.
Nani - widać, że wreszcie zapomniał o tym wejściu Cary i dziś już grał bardzo swobodnie oraz pewnie. Oby tak do końca sezonu Wink MOTM.

Berbatow - na + bramka, ale liczyłem na troszkę więcej.

Rezerwowi - OK.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-04-2011 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Fulham (09.04.2011; 16.00) - RedLucas - 09-04-2011 18:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości