Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2420
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Nuri Sahin odejdzie do Realu Madryt po zakończeniu obecnego sezonu - informuje niemiecki "Bild". Sam piłkarz nie chce komentować tych doniesień.

Kontrakt 22-letniego Sahina z Borussią Dortmund obowiązuje do 2013 roku. Jest w nim jednak wpisana klauzula umożliwiająca mu odejście już po tym sezonie, jeżeli ktoś wyłoży za niego więcej, niż 6 mln. euro.

Borussia chce zatrzymać tureckiego pomocnika przedłużając z nim umowę, ale jak zdradza dyrektor generalny Hans Joachim Watzke, klub wciąż nie może dojść porozumienia z piłkarzem.

Rynkową wartość Sahina, uznawanego za jednego z najlepszych piłkarzy Bundesligi, ocenia się na ok 15. mln. euro. Stąd determinacja BVB, by przedłużyć umowę i nie pozwolić mu odejść za jedyne 6. mln. Jednak piłkarz może nie być zainteresowany propozycją Borussii, bo w swoich szeregach chciałby go widzieć Real Madryt.

Sahin na razie nie chce komentować medialnych doniesień o swoim odejściu do Madrytu. - Moje nazwisko wiąże się z wieloma klubami i jestem tego świadomy. Jednak teraz chcę się skupić wyłącznie na lidze - mówi pomocnik Borussii.

Na razie konkretów jeszcze nie ma, ale coraz głośniej się ostatnio mówi o jego odejściu do Realu. Jeśli okazałoby się to prawdą, to ja nie mam już słów... Kolejny świetny piłkarz, dostępny praktycznie za darmo, którym nawet się nie zainteresujemy. Czy przypadki Sneijdera, Van der Vaarta czy Oezila niczego Fergiego nie nauczyły :?:

Tymczasem dzisiaj czytam, że jesteśmy bliscy pozyskanie tego Brazylijczyka Douglasa Costę za 20 mln funtów... Tyle kasy za piłkarza, który jeszcze nic nie osiągnął, mało kto wie, co prezentuje i jego marzeniem jest gra dla Realu Madryt.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
18-04-2011 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 18-04-2011 12:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości