Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #344
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
A więc... Z jednej strony Bułgar gra sezon życia, nie jest zawodnikiem bazującym na szybkości, więc niewykluczone, że następne sezony będą równie dobre. Nareszcie nauczył się radzić sobie z presją, potrafił nam wygrywać mecze. Spokój i niekonwencjonalność, jaką daje drużynie jest nieoceniona, lecz Berba ma jeden problem, a nazywa się on - Javier Hernandez.

Wszystko układało mu się zajebiście, Fergie na niego stawiał, on przeważnie wykorzystywał swoje szansę, aż nagle pojawia się ten Meksikano, który nie potrzebuje sezonu, dwóch na poznanie Anglii, Manchesteru i strzela, jak na zawołanie. Do tego Roo dochodzi do pełni formy no i suma sumarum chyba jest w najsłabszej dyspozycji z tej trójki.

No i zasadnicze pytanie: sprzedawać, czy nie? Po długich namysłach uważam, że... tak. Niestety, młodszy już nie będzie, a jest chyba graczem, który jest najbardziej wrażliwy na rotacje. Bułgar grający mecz w mecz, a ten pojawiający się od przypadku, do przypadku, to zupełnie inny gość (vive mecz z City). Ponadto po takim sezonie możemy dostać fajną sumkę za niego. Co zrobić, na Javiera od przyszłego sezonu trzeba zacząć stawiać jeszcze mocniej, a Bułgar wchodzący z ławki niezbyt mi się widzi.

Tylko w tym momencie pojawia się jeszcze jeden problem, a mianowicie - zostają nam trzej napastnicy (Roo, Chicha i Danny), bo Owen zapewne odejdzie, a nawet jeśli nie, to zazwyczaj do dyspozycji Fergiego jest przez dwa tygodnie w sezonie. IMO ta trójka to za mało, trzebaby jeszcze kogoś dokupić, hmmm, ale w sumie w takim razie czy nie lepiej zostawić Berbę... W sumie, jeśli sam zawodnik nie robiłby z tego problemów, to ostatecznie jestem za tym, żeby został. Bo na to okienko są inne priorytety, a jakoś nie chce mi się wierzyć, że wydamy kasę na kogoś do środka, na skrzydło i jeszcze do napadu.

Podsumowując, niech zostanie. Jestem gotowy na to, że będzie wówczas raczej cieniem gracza z tego sezonu, ale na pewno da nam więcej, niż Macheda, King, czy jeszcze kto inny.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-04-2011 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - RedLucas - 19-04-2011 20:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości