Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hotwarty Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #2546
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Też wolałbym Younga od Chilijczyka. Raz, że dużo tańszy, dwa - świetnie bije rożne i wolne. No i oblatany w Premier League. Z tym, że kupno skrzydłowego nie jest żadnym musem.

Priorytetem musi być bramkarz, i za dobrego fachowca warto wydać nawet te 20 mln. Ale jeśli Neuer faktycznie jest już dogadany w Bayernem, to ja nie widzę odpowiedniego kandydata. De Gea to nie ten rozmiar kapelusza IMO, poza tym mógłby się ostro zdziwić, że w Anglii nie gwiżdże się rzeczy które w Hiszpanii uważane są za faul (głównie chodzi o walkę w powietrzu przy stałych fragmentach gry). Oglądając ostatnie derby Madrytu zauważyłem, że koleś jest tak niepewny, że aż głowa boli. Czytałem też opinie osób interesujących się La Liga, że De Gea tak naprawdę popełnia sporo błędów, tylko że nikt o nich nie słyszy, bo w Hiszpanii liczy się tylko Real i Barcelona i błędy młodego Hiszpana nie wzbudzają takiego zainteresowania jak klopsy Valdesa czy Casillasa. Ale wiadomo, to tylko opinie.
03-05-2011 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hotwarty - 03-05-2011 11:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości