Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2548
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Co do bramkarza nie ma co dyskutować i jestem pewny, że przyjdzie.

Zaś jeśli chodzi o te wszystkie Sanchezy, Youngi, skrzydła, nie skrzydła, to teraz mi się w głowie narodziła taka myśl: kupić tego Younga, nie możemy takiej okazji przegapić. Parka przekwalifikować na środkowego pomocnika, IMO wtedy dopiero Koreaniec rozegra swoje najlepsze sezony w życiu. Wówczas na skrzydłach mamy Nani, Antek, Young, Cleverley i jeszcze jeden jakiś młody może wchodzić. Zaś w środku jest Anderson, Ryan, Carrick, Fletcher, Park i moim zdaniem nawet nie trzeba nikogo sprzedawać. Bo Paul chyba po tym sezonie skończy, a przynajmniej powinien. W dodatku nie możemy wykluczyć, że przyszły sezon będzie ostatnim Ryana i gdybyśmy teraz kogoś sprzedali to za rok zostajemy z trójką w środku.

IMO takie posunięcia wystarczą na przyszły sezon. Po cichu jeszcze liczę na Modricia i wtedy Ando out, ale wielce rozpaczać nie będę, jak Andi zostanie, a Chorwat do nas nie trafi.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
03-05-2011 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 03-05-2011 15:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości