Ankieta: Co powinien zrobić Ferguson?
Ankieta jest zamknięta.
Pozwolić odejść Ronaldo, jeśli wpłynie odpowiednio wysoka oferta. 33.33% 21 33.33%
Zatrzymać go za wszelką cenę. 6.35% 4 6.35%
Zatrzymać w klubie jeszcze na rok, a potem pozwolić odejść. 4.76% 3 4.76%
Posadzić Cristiano na trybunach. 9.52% 6 9.52%
Sprzedać i kupić kogoś, kto chciałby grać dla MU. 20.63% 13 20.63%
To wymysły gazet. Ronaldo nie chce opuszczać Manchesteru. 25.40% 16 25.40%
Razem 63 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak potoczą się losy Ronaldo?
woozi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #50
Re: Jak potoczą się losy Ronaldo?
To jest wywiad po meczu z Niemcami. Źródło mam ze... strony realu :?

Cytat:Masz teraz coś do powiedzenia w związku z Realem Madryt?
Zakończył się już dla nas turniej i postaram się dojść do porozumienia z moim klubem.

Co zamierzasz teraz zrobić?
Poddam się operacji. Miałem pewien problem i musiałem grać z bólem w nodze. Chcę jak najlepiej przygotować się do sezonu.

Podjąłeś już decyzję?
Wszyscy już wiedzą, czego tak naprawdę chcę, dlatego nie będę mówił nic więcej. W ciągu dwóch dni poznamy pewien ważny szczegół. Mogę mówić to, co tylko zechcę, ale nie wszystko zależy ode mnie. Wydam oficjalny komunikat.

Z kim porozmawiasz?
Nie wiem, z kim muszę porozmawiać. Powiem to, co chcę i to, o czym myślę.

Myślisz, że słowa te zezłoszczą Aleksa Fergusona?
To moja decyzja. Nie obchodzi mnie to, jak on na to zareaguje. To moja decyzja. Tego chcę. Dlatego się przekonamy.

Kiedy podjąłeś tą decyzję?

Już jakiś czas temu. Jeszcze przed finałem Ligi Mistrzów. Nie chciałem wtedy nic mówić, ponieważ przed nami był ważny mecz, a to była bardzo szczególna decyzja. Natomiast ostatnio rozpoczęły się Mistrzostwa Europy i nie chciałem wpływać na moją reprezentację. Teraz już mogę powiedzieć coś więcej.

Ta decyzja spowodowana jest kwestiami osobistymi czy sportowymi?

Osobistymi. Po prostu tego chcę. To zawsze było dla mnie wielkim marzeniem. Wszyscy wiedzą, czego chcę, ale nie wszystko zależy ode mnie.

Myślisz, że Manchester United pozwoli ci odejść?
Zawsze jest ciężko, ponieważ to nie ode mnie wszystko zależy. Jest wiele zamieszanych w to osób. Negocjacje powinni być dobre dla obu stron.

Czy to będzie krok naprzód w twojej karierze?
To moje marzenie, krok naprzód. Jak powiedział trener Scolari, takie okazje zdarzają się tylko raz w życiu. On swoją wykorzystał i przeszedł do Chelsea.

Zrozumiesz to, że kibice Manchesteru będą obrażeni...
To minie. Kilka ładnych bramek i wygranych meczów, a kibice znów będą szczęśliwi.

Jak to powiesz?
Wydam komunikat i później zobaczymy, co się stanie. Mam nadzieję, że uda mi się spełnić moje marzenie.

Gdzie poddasz się operacji?
Chcę, aby w ciągu dwóch najbliższych dni obejrzeli mnie lekarze Manchesteru. Później, w ciągu trzech czy czterech dni, poddam się operacji.

Dzwonił do ciebie Alex Ferguson?
To nieprawda, że z nim rozmawiałem. Nie dzwonił do mnie. Nie mam z nim o czym rozmawiać.
22-06-2008 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Jak potoczą się losy Ronaldo? - woozi - 22-06-2008 23:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości