Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #82
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
daniel napisał(a):Nie wykorzystać potencjału a zmarnować to dwie różne sprawy.

Dla mnie to są synonimy. Szansę też można zmarnować albo wykorzystać - przeciwieństwem wykorzystania jest tutaj "niewykorzystanie".

Ja już nie chcę wnikać w to, czy po odejściu z Realu ci piłkarze się odbudowali, czy nie - ten temat wyłączam z mojego posta absolutnie. Ale spójrzcie właśnie na to, ile miesięcy/lat piłkarskiego życia, futbolowej kariery zmarnował wielu piłkarzom klub pod nazwą Real Madryt. Kupując ich, Real bardzo dobrze wiedział, że pozyskuje zawodników mających zadatki na piłkarzy światowej klasy, głodnych gry - a do tego wiedział też, że z uwagi na ich "mało-medialne nazwisko/wygląd" nie będą NIGDY piłkarzami podstawowego składu. I to mnie zawsze w tym wszystkim bolało. My np. teraz mając Rooneya czy Vidicia nie kupilibyśmy Aguero czy Chielliniego - bo po co kupować zawodników, którzy mogą stać się gdzie indziej gwiazdami tylko po to, żeby raz za czas wpuścić ich z ławki? Czy to jest fair w stosunku do takiego piłkarza? Odpowiedzcie sobie sami - ja uważam, że nie.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
07-05-2011 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe - Mubinio - 07-05-2011 20:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości