Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #2684
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dostaliśmy po dupie, i nagle lud się bierze za transfery... pomyślmy trochę.

Skrzydłowych w ogóle nam nie potrzeba, bo kiego chuja? Ja bym skupił się na środku pomocy, konkretnie na rozegraniu, bo tutaj wypadamy przeciętnie. Jest Scholes, który mam nadzieję na początku sezonu będzie niszczył jak w poprzednim roku. Giggs, grać przez cały sezon na pewno nie będzie. Anderson, strasznie chimeryczny, zobaczymy co z niego będzie. Oczywiście mam nadzieję, że kontuzje będą go omijały. Ja jednak za brazylijczykiem jako piłkarzem nie przepadam, wierzę w niego(jak w każdego gracza United), ale gość potrafi irytować i czasami grać po prostu słabiutko. Ale z drugiej strony... sam nie wiem kogobyśmy mieli zatrudnić. Sneijder i Modrić, to chyba najciekawsze nazwiska. Tylko, że ich pozyskanie graniczy niemalże z cudem. Chciałbym właśnie w naszym zespole gościa, który od razu pociągnąłby naszą grę. O defensywną część środka się nie martwię. Carrick miał dobry sezon, Fletcher w formie jest nie do zajebania, a jak coś jest Darron, może zagrać także O'shea.

Golkiper, jakiś rozgrywający i jestem happy. Nikogo innego nie trzeba.
30-05-2011 00:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaceks_21 - 30-05-2011 00:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości