Ankieta: Co powinien zrobić Ferguson?
Ankieta jest zamknięta.
Pozwolić odejść Ronaldo, jeśli wpłynie odpowiednio wysoka oferta. 33.33% 21 33.33%
Zatrzymać go za wszelką cenę. 6.35% 4 6.35%
Zatrzymać w klubie jeszcze na rok, a potem pozwolić odejść. 4.76% 3 4.76%
Posadzić Cristiano na trybunach. 9.52% 6 9.52%
Sprzedać i kupić kogoś, kto chciałby grać dla MU. 20.63% 13 20.63%
To wymysły gazet. Ronaldo nie chce opuszczać Manchesteru. 25.40% 16 25.40%
Razem 63 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak potoczą się losy Ronaldo?
marrta25 Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #74
Re: Jak potoczą się losy Ronaldo?
Tyle pisałam o tej całej sytuacji na poprzednim forum że juz mi to bokiem wychodzi. Tam wszyscy wiedzieli ale tu nie wiec powiem po krótce. Cris jest moim ulubionym piłkarzem juz ponad 5 lat. Wcale nie ze względu na to że jest przystojny etc. poprostu ze względu na gre, no i czasem człowiek tak ma ze pojawia się jakiś piłkarz którego obdarza szczególną sympatią. Cokolwiek sie nie działo zawsze stałam za nim murem. Niestety tak mi sie trafiło ze oprócz wielu zalet i wielkiego talentu Ronaldo ma kilka wad... Wiecie jakich mniej więcej Wink Ta cała sytuacja na lini CR-Real mnie dobija, wkurwia czy jakkolwiek to nazwać. To logiczne ze chciałabym żeby mój ulubieniec grał w moim ukochanym klubie. Do tej pory miałam to szczescie...A teraz jest niepewnośc. Najgorsze jest to że ja nienawidze Realu bardziej niż Webba, chociażby z tego powodu ze klubem nr 2 w mojej prywatnej hierarchii jest Barca. No i ogólnie jest nieciekawie. Bardzo ubolewam ze Cris nie posiada tej wspaniałej cechy jaką jest lojalnośc i miłośc do klubu... Chociaż może się myle... Faktem jest jednak że nie potrafi on poprostu powiedzieć oficjalnie: Mam Calderona i reszte madryckich cweli głeboko. Zostaje w United i koniec...A szkoda...wielka szkoda. Ja jednak ciągle mocno wierze ze CR7 zostanie w Manchester United na długie lata a Real obejdzie sie smakiem. Obym się nie myliła...

Manchester is not ordinary club..
This is belief...
This is hope...
This is love...
THIS IS MY HOME...
THIS IS MY LIFE...
THIS IS MY WORLD...

------
Only one say... Only one thing... FOOTBALL - THIS IS MY LIFE
25-06-2008 02:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Jak potoczą się losy Ronaldo? - marrta25 - 25-06-2008 02:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości