Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
MU_fan napisał(a):Przecież tego stada Chińczyków nie będzie obchodziło, czy zawodnik na stałe gra na Old Trafford, czy też nie, dla nich ważne będzie, że będą mogli kupić sobie koszulkę Diabłów z nazwiskiem tego gośćia.

I właśnie to przynosi więcej strat United niż zysku. Bez paru milionów sie obejdziemy, ale atmosfery zniszczonej przez turystów łatwo nie odzyskamy.

michal85 napisał(a):Wymień choć jeden mecz w którym Eagles zagrał solidnie. To po prostu za słaby piłkarz na nasz klub, co pokazał i w Watfordzie i w NEC.

Man City w tym sezonie. Wszedł z ławki i z miejsca stworzył kilka okazji, których Nani nie umiał zrobić. Ale przede wszystkim końcówka poprzedniego sezonu, gdzie zaliczył parę udanych występów. Chociażby z Chelsea. Z Evertonem dorzucił jeszcze bramkę.

michal85 napisał(a):Nie wiem czemu przekreślasz Brandy'ego (przed kontuzją postrzegany ponoć jako jeden z największych talentów w Europie. Ostatnio wrócił do formy i fenomenalnie zagrał na Champions Youth Cup). Warunki fizyczne mogą być w jego przypadku problemem, ale już przekreślanie Wellbecka jest dziwne. Wydaje się bowiem, że ten chłopak ma całkiem duże szanse wielką karierę.

Bo ile już naszych talentów odeszło z klubu bo nigdy by się nie przebili. Albo ktoś jest za słaby i możemy kupić lepszego, albo za dobry by siedzieć na ławce, ale za słaby by powalczyć o miejsce w pierwszym składzie (Rossi). Dużo talentów było przymierzanych, żaden nie został wprowadzony do drużyny. Połowa skończyła w Sunderlandzie.

michal85 napisał(a):Czemu wypowiadasz się o nim w czasie przeszłym? Przecież to dalej są nasi zawodnic. Ba, K.Lee został nawet wybrany Graczem Rezerw w zeszłym roku. Gibson lepiej strzela, niegorzej podaje, ma lepsze warunki fizyczne - myślę, że ma większe szanse na zrobienie kariery. Pododbnie Lee, którego gra bardzo mi przypomina Hargreavesa.

Widziałem K. Lee w 4 występach w rezerwach o ile sobie przypominam. Nie pokazał nic co mogłoby mnie przekonać, że jest lepszy od Fletchera, oraz że ma jakiekolwiek szanse przebić się do drużyny.

michal85 napisał(a):Bo mamy co najmniej dwóch 20-latków z wielkim potencjałem na jego pozycję.

Którzy nie są lepsi, a do tego mniej doświadczeni. Nie wiem dlaczego piszesz, że Fletcher to nie talent. Zobacz kiedy on się przebił do składu United. Jako gówniarz toczył boje z Vieirą w lidze i w pucharze i pomimo ogromnej różnicy klas obu zawodników wcale nie wypadał gorzej.

michal85 napisał(a):Scholes pogra jeszcze spokojnie ze 2 lata, a wtedy mogliby już być gotowi do gry nasi wychowankowie. Gdyby tylko otrzymali szansę...

Ale po co wymieniać sprawdzonego wychowanka, niezwykle doświadczonego, który już miał okresy gry w pierwszym składzie i to bardzo udane, który jest bardzo dobrym graczem, który w swojej reprezentacji był kapitanem. I mamy oddać go i w zamian mieć nieopierzonych młodziaków, którzy wcale nie są lepsi, bo jakby byli, to by grali a na razie nawet nie przymierza ich się (poza jednym) do składu a co dopiero mówić o wygryzieniu ze składu Fletchera.

Fergie to nie jest idiota, jakby widział lepszego zawodnika niż Fletcher, to by szkot nie grał. Tym czasem Fletcher bez problemu wchodzi do składu w zamian za Scholesa, czy Carricka a ty chcesz go wymienić na jakiegoś juniora.

michal85 napisał(a):Zawsze broniłem Fletchera i byłem zwolennikiem jego gry na OT. Nie zmienia to jednak faktu, że jego czasu w Teatrze Marzeń moim zdaniem już mija. To nie jest już 20-latek, z którym możemy wiązać nadzieję. Pewnie jeszcze takie 2 sezony grzania na ławy i będziemy mieli powtórkę z Butta, czy Neva Wink A teraz gdy mamy dwóch zdolnych środkowych pomocnikó, to moim zdaniem powinniśmy postawić na nich.

Ale znów będziemy mieli taką samą sytuację jak z Fletcherem. Będą 5 i 6 pomocnikiem w drużynie. Ich niedoświadczenie i brak ogrania sprawi, że będą grali mniej niż Fletcher a w decydujących momentach nie będzie można być ich pewnych.

michal85 napisał(a):To jest jakiś fenomen. Eagles rozegrał w tamtym sezonie jeden mecz i to zaledwie kilka minut i nagle co niektórzy zaczęli twierdzić, że 22 - letni Anglik, który w dotychczasowej karierze zachwycił pewnie tylko raz (w swoim debiucie w Pucharze Ligi z Leeds), 'rozkręca się'. Naprawdę nic nie wskazywało na to, że z Eaglesa będzie wielki piłkarz. Również na wypożyczeniu nigdy nie zachwycił, a był przecież w aż trzech klubach. W tym sezonie pomimo tego, że przyszedł Nani, dostał więcej szans niż w kilku poprzednich latach i był co najwyżej przeciętny.

No weź sprawdź może statystyki jego gry w tamtym sezonie... Jaki jeden mecz? Jeden mecz to on rozegrał w tym sezonie.

michal85 napisał(a):Wymienianie Evans i Simpsona w jednym szeregu z Bardsleyem to jakieś nieporozumienie. Jonny to talent czystej wody - w wieku 18-lat gwiazda reprezentacji Irlandii Płn., gracz meczu z Hispzanią oraz jeden z najlepszych obrońców w Championship. Simpson także wyróżniał się na zapleczu ekstraklasy. Bardsley świetnie zaczął swoją przygodę z United, ale później nie zanotował progresu. Ale co ma wspólnego chłopak z Salford z Dannym czy Jonnym? Przecież chyba nie chcesz powiedzieć, że klimat w Manchesterze hamuje rozwój każdego zdolnego piłkarza....

Pamiętasz jak Bardsley debiutował? Były takie same zachwyty jak teraz nad Simpsonem. Do tego Bardsley grał dużo twardziej i bardziej zadziornie. Był kapitanem w rezerwach. Pamietasz zachwyty nad Spectorem? Gdy z przymusu grał chyba 4 czy 5 meczy? Też każdy widział w nim następcę naszych grajków. I każdy z nich skończył tak jak reszta naszych juniorów - sprzedany do innego klubu. Do tego Fergie szuka nowego prawego obrońcę. A gdy taki przyjdzie, to o grze Simpsona możemy pomarzyć.

Dokładnie jest tak, że klimat w United hamuje rozwój młodych, zdolnych wychowanków. Kupujemy już ukształtowanych zawodników, którzy są najlepsi na swoich pozycjach. Czy to się nam podoba, czy nie nie opłaca się nam szkolić wychowanków, bo nie ma czasu na testowanie młodych. Walczymy o najwyższe cele, o ogromne pieniądze. Nie możemy sobie na to pozwolić po prostu.

Dla uściślenia, w poprzednim sezonie Eagles zagrał w dwóch meczach. Bardzo dobry występ przeciwko Chelsea, plus dobra zmiana z Evertonem, gdzie zdobył gola. Oprócz tego 15 występów w Holandii i bardzo dobre spotkania w rezerwach, po których przebił się do składu.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
28-01-2008 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - pawlo - 28-01-2008 20:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości