Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #25
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Z Eaglsem - moja pomyłka. Zpaomniałem, że wystąpił jeszcze w meczu z Chelsea. Zagrał nieźle, ale co ciekawe wtedy również nie gorzej wypadł Kieran Lee. To dziwne, że zawodnik, który został wybrany graczem roku w rezerwach nie zrobił na Ciebie wrażenia swoimi występami Wink Ja widziałem go kilka razy grającego na DM'ie i zawsze mi imponował. Jak już powiedziałem przypomina mi Owena Hargreavesa. Myślę, że mógłby być niezła alternatywą dla Hargo, gdyby tylko dostał szansę. W dodatku jego wilkim atutem jest fakt, że potrafi grać na wielu pozycjach.

Osobiście wychodzę z założenia, że warto pozbyć się zawodnika, który raczej prochu już nie wymyśli na rzecz grajka, który całkiem dobrze rokuje. Fletch, tak czy inaczej - przy całej mojej sympatii dla niego - może liczyć na występy ze słabeuszami, bądź w przypadku plagi kontuzji. Myślę, że Lee, czy Gibson mogliby odwalać równie dobrze tą robotę. Dostrzegam w nich po prostu większy potencjał niż w Szkocie.

Co do Bardsley'a - imponował zawsze determinacją, ale w ofensywie nigdy nie zachwycał. Simpson o wiele bardziej pasuje do naszego stylu gry, gdzie boczni obrońcy pełnią często rolę skrzydłowych, a co za tym idzie - muszą dobrze prezentować się w ofensywie. Simmo ma braki w defensywie, ale może je nadrobić, wszak jest jeszcze młody. Powtórzę się - Bardsley po świetnym początku opadł na laurach. Miał szansę udowodnić swoją wartość na wypożyczeniach, ale zawiódł i zapewne dlatego nie dostał kolejnej szansy na OT. Kto wie jednak, co stanie się z naszymi koeljnymi wychowankami. Jestem przekonany, że obecnie mamy naprawdę wielu ciekawych juniorów, chyba najwięcej w ostatnich kilkunastu latach i grzechem byłoby nie dać im szansy. Czas jednak pokaże co z nimi będzie...Ja jako wielki zwolennik wychowanków w skłądzie chciałbym, aby przed jakimikolwiek zakupami, to właśnie nasi dostali szansę. Mamy już trzon zespołu, więc możemy spokojnie zająć się wprowadzeniem do składu młodzieży.

Wracając do Eaglesa - po prostu mnie nie przekonuje. Większy potencjał dostrzegałem już w Richardsonie...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
28-01-2008 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - michal85 - 28-01-2008 21:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości