Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #572
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
AKurat ja broniłem i Smallinga i Fellainiego i obaj pokazali, że warto było trzymać ich stronę. Ale wejdzie taki rudy który oczywiście ma mnie w ignorowanych i nawet nie ma pojęcia co ja piszę i wrzuca taki kretyński post...

Ja bym nie wywalił żadnego z tych stoperów. Dać Blacketta do wypożyczenia razem z Mc'Nairem. Zostaje nam 3 szklanych + Rojo który niech robi konkurencję Shawowi albo Youngowi na lewej. Wydać trochę melonów na jakiegoś stopera, tylko tu też kwestia na kogo...? Bo tak naprawdę to nasi nie mają problemu z umiejętnościami a jedynie z doświadczeniem. No i w dalszym ciągu jak dla mnie problemem jest to, że ogólnie całościowo jako drużyna bronimy bardzo kiepsko. Osobiście na ten moment chciałbym zobaczyć Smallinga w parze z Jonesem na środku a Evansa jako opcję rezerwową dla nich.

Niby Miranda, niby Godin, fajnie, ale obawiam się, że oni dwaj grają dobrze bo całe Ateltico gra dobrze w dodatku w dużo mniej siłowej lidze i obawiam się czy ich sprowadzenie zdało by egzamin a trzeba by wydać pewnie ponad 20 mln Euro na któregoś z nich.

I w sumie to bardziej by się nadawało do United w sezonie 2014/2015 ale to zatrważające, że mając takich piłkarzy zaliczając taką serię gramy taki pach. Problemem jest to co pisałem na shoucie. Zamiast kupować Falcao trzeba było kupić pomocnika, żeby Rooney nie musiał się cofać do tyłu.

Najfajniej by było gdyby 11 na przyszły sezon wyglądała mniej więcej tak.

DDG
Rafael(przynajmniej na razie) - Smalling - Jones- Shaw
Carrick - Herrera
Di Maria - Mata - nowy grajek
Rooney

lub ewentualnie bramkarz i linia obrony taka sama i w pomocy
Carrick - nowy grajek
Di Maria - Herrera - Mata
Rooney

lub też Carrick - nowy grajek
Di Maria - Mata/Herrera - nowy grajek.

Musimy wybrać jedną formację którą ewentualnie można modyfikować na potrzeby pojedynczych meczów i w taki sposób grać, bo takie wypadanie z diamentu na 4-2-3-1 a potem na 3-5-2 nie zdają egzaminu.

Nietypowo zgodzę się z rudym, że trzeba mieć skrzydłowych, chociaż wolałbym takich schodzących, którzy robili by miejsca bocznym obrońcom, City mimo iż prowadził ich Mancini kiedyś bardzo fajnie to robiło z Nasrim i Silvą na bokach schodzących do środka.
Zgodzę się także z Underem, że fajnie by było gdyby Mata zaczął grać tak jak w Chelsea a najlepiej w Chelsea grał gdy był takim pseudo skrzydłowym tudzież, bocznym ofensywnym pomocnikiem.

Co jak co, ale dużo łatwiej zmieścić Matę i Di Marię razem w pomocy niż Rooneya i van Persiego upychając do tego jeszcze Kolumbijczyka.

Generalnie niby punktowo się zgadza wszystko, fajną serię zaliczyliśmy, ale jesteśmy na takim a nie innym miejscu głównie przez słabość Arsenalu, Tottenhamu, Evertonu także no i Liverpoolu zwłaszcza chyba. No bo jeżeli w boxing day West Ham i Southampton jest wyżej niż Arsenal, Liverpool, Tottenham no to ma to swoją wymowę.

Jednak jeżeli chodzi o kulturę gry to nadal jest kupa, bryndza. Może bronimy trochę lepiej, ale w ataku nadal nie ma polotu ani pomysłu. Pół roku mija, można było oczekiwać więcej od van Gaala chociaż bronią go punkty...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2014 15:12 przez Hubson.)
22-12-2014 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - Hubson - 22-12-2014 15:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości