Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #290
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):Największa od lat gwiazda AV - Barry, wyceniany jets na ok 17 mln. funtów. Nie sądzę więc, żeby za Younga trzeba było zapłacić więcej niż 20 mln funtów. Inna sprawa, że nie jestem przekonany, czy jest wart takich pieniędzy.
Tyle, że Young ma 23 lata, a Villa teraz nie może się pozbywać zawodników, bo mają najwęższą kadrę w Premier League. Według transfermarkt.de Barry jest wyceniany na 14,5 mln Euro, a Young na 13 mln Euro. Z tym, że Young w wieku Barrego może być warty nawet i 20 mln euro i tego O'Neill jest na pewno świadomy. Na pewno przesadziłem, że więcej niż za Berbatova, ale sądzę, że koło 23-24 mln euro spokojnie trzeba wydać. A czy będziemy chcieli tyle wydać, biorąc pod uwagę, że fortunę też trzeba zapłacić za Berbatova? Ja Younga bardzo chętnie widziałbym u nas, bo oprócz Ronaldo nie mamy skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia i już kilka stron wcześniej pisałem o Youngu. Tyle, że w prasie ni widu ni słychu żadnych wieści o zainteresowaniu Youngiem przez Fergiego. A szkoda...

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
14-07-2008 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mucha - 14-07-2008 11:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości