Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #3854
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Po raz pierwszy chyba zgodzę się z Hubercikiem. Niektórym zbyt łatwo przychodzi szafowanie cudzymi pieniędzmi. Kontrakt to jest kontrakt, niezależnie jak wysoki jest to pewne zobowiązanie, z którego klub powinien się wywiązać (podobnie jak np. umowa o prace, którą może niektórzy z Was posiadają - na obniżkę pensji o połowę też byście się bez protestów zgodzili? Tongue ). Jeśli nie potrafi się wywiązać to powinien albo pozbyć się najwięcej zarabiających zawodników, albo ogłosić bankructwo (co wiąże się z m.in. banem na rozgrywki europejskie). Szantaż, że albo zgadza się na obniżkę albo nie gra jest najbardziej chamską zagrywką o jakiej słyszałem. Jeśli nie było ich stać na takiego zawodnika to powinni go sprzedać i tyle. Nie wiem jak ktokolwiek może tu winić Wesa, jedyną stroną, która zawiniła jest klub - nie dziwie się Sneijderowi, że wolał siedzieć na ławie niż dawać się szantażować. Szkoda jedynie, że tak się to potoczyło bo wiadomo, że brak gry nie wpływa najlepiej na umiejętności.

Co do Wesa w United to mimo, że po RvP był jednym z moich ulubionych zawodników poza United i jego karierę śledziłem już w czasach Ajaxu to jakoś nigdy nie widziałem go w naszym systemie gry. Jednak podobnie było z RvP, którego uważałem za zbędnego w United - mimo, że go uwielbiałem, a SAF pokazał mi jak mało wiem Tongue Anyway jeśli idzie do Turasów to do nas już raczej nie zawita. Imho Turcja to nie jest aż taki zły kierunek chociaż pewnie mógł wybrać lepszy.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
12-01-2013 09:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lasq - 12-01-2013 09:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości