Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4183
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lasq
Nie spodziewam się wielkich roszad na skrzydle, chyba że odejdzie Nani. Dlaczego? Bo nie jesteśmy klubem, który zwykł pozbywać się zawodników po słabszym sezonie. Valencia na pewno dostanie szansę, Young także, bo sztab będzie liczył, że Ashley'a ominą kontuzję i rozwinie skrzydła. A do tego jest Giggs, który z 20 spotkań na poziomie z pewnością znów zagra.
Uważam za trochę niesprawiedliwe tak ostre traktowanie Naniego. Jasne, Portugalczyk ma trochę pusto w głowie, jednak ten sezon stracił głównie przez dwie dłuższe przerwy spowodowane kontuzjami. W drugiej części sezonu (a raczej pod koniec sezonu) wrócił do gry i wrócił w dobrym stylu. Nie porywał, aczkolwiek grał dobrze a co najważniejsze mądrze. Potem trafiła się kontuzja, a na koniec SAF już z niego całkowicie zrezygnował. Gdyby to ode mnie zależało to starałbym się go w klubie zatrzymać (dogadać się w sprawie kontraktu, ale nie na takich warunkach jak sobie zażyczył). Niech spokojnie przepracuje okres przygotowawczy i od początku sezonu na niego postawić.

Hubson napisał(a):Reusa średnio u nas widzę, podobnie jak Thiago.
Mogę wiedzieć czemu? Pytam bardziej o Thiago.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-2013 23:57 przez Foster.)
22-05-2013 23:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 22-05-2013 23:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości