Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #4184
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja go nie traktuje jakoś wybitnie ostro. Po prostu facet w mojej opinii nie zagrał jeszcze równego, dobrego sezonu (zawsze miał przebłyski i zawsze na przebłyskach się kończyło), w związku z czym jego ciągle targowanie się o podwyżkę, jakby był nie przymierzając, Ronaldo, jest dość irytujące. Fakt, że jego przebłyski nieraz ratowały nam pojedyncze mecze, ale nigdy nie sezony. Trochę smutno opierać grę skrzydłami najlepszego klubu na świecie, na facecie który w jednym meczu potrafi zagrać genialnie, tylko po to aby w dwóch następnych odwalić totalną kichę.

Mnie sytuacja na skrzydłach bardzo smuci, bo kiedy 2 lata temu przychodził do nas Young, to nie bez kozery obwieściłem (chyba nawet na tym forum), że właśnie staliśmy się właścicielami najlepszych skrzydeł na świecie i po pierwszych występach Younga była to opinia uzasadniona. Niestety tak jak wtedy duet Young+Nani, uzupełniony niezłym Valencią wyglądał niesamowicie imponująco, to obecnie wygląda niesamowicie żenująco, niestety.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
23-05-2013 00:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lasq - 23-05-2013 00:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości