Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #4756
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nawet fajnie się to czyta, tylko że niestety za bardzo zalatuje Football Managerem. No i niektórych posunięć, o których wspomniał Lisu też za bardzo nie rozumiem.

Ja bym Ferdinanda na siłę wypychał z klubu. Jasne, że trzeba ściągnąć jakiegoś stopera, ale Rio przyda się w szatni nawet jeśli miałby zagrać trzy mecze w sezonie.

Co do lewej obrony to wiadomo, Evra'e można bez żalu pożegnać. Też bym chętnie widział u nas Shawa, ale nie wiem czy to się uda bo nie tylko my się o niego staramy. Ale nawet jeśli Anglik przyjdzie to Buttner na ławkę jest idealny, poza tym przyjdzie Fabio, którego też jeszcze nie skreślam, a który chyba mógłby nawet porywalizować z bratem o prawą stronę.

Przez głowę nawet mi nie przechodzi myśl żeby skreślać Carricka. Ma słabszy sezon, jest wyeksploatowany, ale liczę, że jeśli będzie się nim rozsądniej gospodarować to możemy jeszcze mieć z niego sporo pożytku. Cleva też bym zostawił, gra przeciętnie ale to wychowanek, który nie płacze o miejsce w składzie, a zawsze może się przydać. Oczywiście transfer do środka też mile widziany.

Roo na 10 to, jak już było dyskutowane, słaba opcja, więc lepiej żeby Anglik grał na szpicy kosztem Robina, który może w takiej sytuacji opuścić klub. Wtedy jednak Groszek musi zostać bo trzej napastnicy są nam niezbędni.

Jeśli chodzi o skrzydła to szczerze mówiąc nie wiem do końca jak to rozgryźć, ale wydaje mi się, że nie będzie rewolucji i nie sprzedamy na raz 3 graczy. Jeden dobry skrzydłowy musi jednak do nas trafić, a w tedy najbliżej wylotu jest chyba Young.

To wszystko oczywiście przy założeniu, że przechodzimy na 4-3-3 i Moyes (?) będzie potrafił to sensownie poskładać.
02-04-2014 13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Sirius - 02-04-2014 13:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości