Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #4766
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):Gdyby był jakiś dobrze rokujący młodzik na skrzydle, to by pewnie otrzymał podobną szansę do Januzaj

Lingard, mógłby grać na skrzydle, bo nie wiem na jakiej innej pozycji mógłby zagrać w pierwszym zespole... Niestety Jessie jest jeszcze bardziej filigranowy niż Januzaj i nie wiem czy to odpowiedni materiał na BPL, ale myślę, że powinien od czasu do czasu dostać szansę.

W ogóle sytuacja młodzieży w United jest bardzo problematyczna i dopóki Moyes czy ktoś inny nie przestawi tej drużyny na grę jednym napadziorem będzie tak nadal. Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że ta zmiana jest potrzebna nie tylko pierwszej drużynie, ale ogólne w celu rozwijania całego klubu. Nie oglądam co prawda rezerw i młodzików, ale wydaje mi się, że skoro klub wychowuje takich zawodników jak Januzaj czy Lingard to grają tam innym systemem, bardziej nowoczesnym niż pierwszy zespół. To wszystko powinno być uniwersalne, wiadomo, że drużyny młodzieżowe są po to by eksperymentować i wydobywać naturalny talent z zawodników, ale na pewnym etapie młodzież aspirująca powoli do gry w pierwszej drużynie powinna być ukierunkowana pod systemem gry preferowany w pierwszej drużynie. To ułatwiłoby, czy w ogóle okazjonalnie umożliwiłoby im uzyskanie szansy gry w pierwszym zespole. Obecnie jest to bardzo trudne. W takiej sytuacji nawet wypożyczenia często nie pomagają, co pokazują przykłady Powellów, czy właśnie Lingardów, którzy trafiają do drużyn, gdzie wykorzystuje się ich do gry na pozycjach, na jakich nie mają właściwie szans przebić się do pierwszego zespołu.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2014 19:10 przez Silvan.)
03-04-2014 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Silvan - 03-04-2014 14:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości