Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #5212
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Under napisał(a):Za słaby w defensywie? A na jakiej podstawie to stwierdzasz?
Schneiderlin (BPL 14/15) vs Cabaye (BPL 13/14) vs Carrick (BPL 14/15) - SQUAWKA COMPARISON MATRIX (Show per 90 metrics)
Tottal forward passes - 42,82 vs 36,61 vs 47,13
Total passes - 63,44 vs 54,35 vs 65,42
Successful passes - 56,57 vs 45 vs 58,58
Chances created - 0,82 vs 1,98 vs 0,49
Key passes - 0,78 vs 1,86 vs 0,37
Tackles won - 3,25 vs 2,10 vs 1,17
Aerial duels won - 1,77 vs 0,06 vs 0,80
Interceptions - 2,59 vs 2,76 vs 1,91
Clearances - 1,94 vs 1,14 vs 2,28

Morgan jest wyższy i silniejszy od Cabaye - to jest jednym z czynników, które przemawia na korzyść zawodnika Southampton. Jako, że Herrera jest drobnym zawodnikiem, to obok niego powinien grać kto silny. Schneiderlin do takich zawodników się zalicza. Do tego Morgan wydaje się być bardziej mobilny niż Yohan. A kończąc porównanie obu panów, to Schneiderlin jest na fali wznoszącej, a Cabaye już raczej ciągnie tylko w dół.

Dla mnie transfer Gundogana nie ma (a raczej nie powinien mieć) nic wspólnego z zastępstwem dla Carrick'a. Ilkay to jest typowa "8" i w mojej opinii jeśli Niemiec trafi na Old Trafford to będzie alternatywą dla Herrery, której w chwili obecnej nie mamy. Kompletnie nie widzę środka pola w zestawieniu Herrera - Gundogan, a przed nimi bądź obok nich jeszcze ktoś ofensywny. Niemiec i Hiszpan mogą grać razem tylko gdy za ich plecami będzie Carrick/Blind/Schneiderlin.

Under napisał(a):De Jong to mógłby być zadaniowiec, ale mamy już Kudłatego. Świniak? Jeśli to by było realne, to bardzo interesujący pomyśł.
De Jong mógłby do nas przyjść tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy nie chcemy bądź nie możemy wydać kasy na kogoś takiego jak Schneiderlin. Gościu jest dostępny za free, a w starciu z takim WHU, Stoke czy innymi może być bardzo przydatny. Z kolei Schweinsteiger byłby fajną opcją, aczkolwiek jakoś ciężko mi uwierzyć w to, że odejdzie z Monachium.

Under napisał(a):Też uważam, że Gundogan - Herrera jest bez sensu, no ale skoro media twierdzą, że jesteśmy bliscy jego pozyskania...
Transfer Ilkaya nie wyklucza (przynajmniej nie powinien) transferu Morgana Wink

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2015 17:19 przez Foster.)
04-05-2015 17:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 04-05-2015 17:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości