Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #489
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Moim zdaniem 6+5 jest potrzebne do uzdrowienia footballu reprezentacyjnego w krajach, których ligi złożone są głównie z obcokrajowców (Anglia i...?). Jednak system ten powinien być wprowadzany przejściowo, na przykład zacząć od 3+8, później 4+7, następnie 5+6 a dopiero na samym końcu, dajmy na to 8 lat od rozpoczęcia reformy 6+5, w celu uniknięcia nagłej gorączki transferowej, która wzmocniłaby tylko hegemonię wielkiej czwór plus potencjalnie City. Oczywiście po wprowadzeniu tego systemu, zapewne rozpocząłby się cyrk z przyznawaniem drugich obywatelstw zawodnikom, który już trochę w Anglii grają... Swoją drogą mam takie pytanie - Giggsy ma angielskie obywatelstwo po ojcu, czy też może zrzekł się go?
Ja chciałbym abyśmy stawiali na Anglików, dlatego najlepszym kandydatem na skrzydło byłby moim zdaniem Ashley Young. Nie obraziłbym się gdyby przyciągnął za sobą Gabiego Agbonlahora (może i głupi ale diabelnie szybki).

edit: zapytałem się ojca jak to jest z kwestią przynależności narodowej w Wielkiej Brytani. Otóż każdy jest obywatelem Zjednoczonego Królestwa, a to czy jest Szkotem, Anglikiem, Walijczykiem czy Ulsterczykiem to kwestia tożsamości. Tak więc wychodzi na to że dopóki dajmy na to Szkot nie zagra w swojej kadrze, może według systemu 6+5 robić za Anglika.

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m --><a class="postlink" href="http://naazymut.blox.pl">http://naazymut.blox.pl</a><!-- m --> << notatki z moich wędrówek
10-04-2009 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - dsw_MUszyna - 10-04-2009 19:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości