Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #500
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Manchester United.info.pl napisał(a):Jak podaje brytyjskie The Sun Manchester United prowadzi rozmowy na temat transferu z gwiazdą AC Milan, Kaką. Mówi się, że Czerwone Diabły za Brazylijczyka zapłacą 35 mln funtów.

"Rozmowy poszły bardzo dobrze, jednak jeszcze nic konkretnie nie zostało ustalone. Kaka oczekuje pięcioletniego kontraktu, który zagwarantowałby mu zarobki tygodniowe wynoszące 135 tys. funtów. Zaś Manchester zamierza wyłożyć takie pieniądze" - zdradza tajemnicze źródło.

W całej tej sprawie wypowiedzieć zdecydował się również sam zawodnik, który nie zaprzecza ewentualnym przenosinom.

"Oni mają świetnych zawodników, takich jak Giggs, Scholes, czy też Rooney. W dodatku są najlepszą drużyną w Anglii i Europie. Poza tym gra tam jeden z moich najlepszych przyjaciół - Anderson. Dlaczego miałbym odmówić takiemu zespołowi?" - powiedział Kaka.

No i co Wy na to? Ja wiem, to tylko The Sun, ale narazie można tylko podyskutować o tym transferze Smile

Ja myślę, że jeśli rzeczywiście nie wykupimy tego Teveza, to Kaka byłbym właściwym człowiekiem. Teraz tak mi przyszło na myśl, że może wcale niekonieczne będzie kupno napastnika. Może wystarczy taki człowiek tuż za napastnikiem. Owszem, środek pola póki co jest silny, tylko spójrzmy, że mamy tu dwóch weteranów, którzy niedługo zapewne skończą karierę. Poza tym Kaka może grać również takiego pozornego skrzydłowego.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
25-04-2009 09:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 25-04-2009 09:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości